3 X S, CZYLI MAJÓWKA STYLOWA, STONOWANA I SPORTOWA!

3 X S, CZYLI MAJÓWKA STYLOWA, STONOWANA I SPORTOWA!

1152
0
PODZIEL SIĘ

Majówka już tuż tuż, więc czas najwyższy pomyśleć, co spakować do walizki. A że na parodniowy wyjazd raczej nie zabierzesz pół szafy, zastanów się, w czym będziesz wyglądała modnie i w czym (co najważniejsze) będzie Ci wygodnie. Komfort to podstawa. Modny komfort 😉

Majówka to przede wszystkim czas na odpoczynek, zabawę i aktywność sportową. Nieważne więc, czy w długi weekend planujesz zostać w domu, wyjechać w góry czy nad morze, postaw przede wszystkim na komfort i wygodę! W majówkowych propozycjach dla niej i dla niego znajdą się przede wszystkim wygodne, luźne i sportowe ubrania. W obu przypadkach podstawą będą sportowe adidasy lub trampki, a całość stylizacji dopełnią modne czapki z daszkiem i obowiązkowo okulary! Nasze propozycje stylizacji utrzymane są w ultra modnej kolorystyce szaro-białej oraz granatowo-niebieskiej!
Życzymy udanej majówki!

Stylizacjastylizacja 1

Bluzka na ramiączkach – Mosquito/mosquito.pl, biała sukienka – White House/whitehouse.sklep.pl, szara sukienka – Mosquito/mosquito.pl, buty – Caprice/caprice.pl, dodatki – TkMaxx.

Stylizacja 2stylizacja

Bluzka na ramiączkach – Mosquito/mosquito.pl, spodnie – Jelonek/jelonek.pl, bluzka – Midori/midori.pl, szorty – Midori/midori.pl, buty – Caprice/caprice.pl, dodatki – TkMaxx.

Stylizacja 3

stylizacjaSpodnie – Navigare/navigare.com, koszulki polo – Navigare/navigare.com, buty – Nike/Nike.com.pl, czapka – Adidas/adidas.pl, dodatki – TkMaxx.

Stylizacja 4

stylizacjaSpodnie – Navigare/navigare.com, koszulka – Navigare/navigare.com, kurtka – Navigare/navigare.com, trampki – Converse/converse.pl, dodatki – TkMaxx.