Świąteczny okres jest jednym z najpiękniejszych w roku. Jednak jest to także czas zimowy, w którym możemy mieć problemy z suchą i popękaną skórą. Aby temu zapobiec, warto stosować kosmetyki NEUTROGENA® Formuła Norweska. Na święta marka przygotowała fajny zestaw, z którym zadbasz o skórę ciała, dłoni oraz ust.
Zestaw NEUTROGENA® Intensywna regeneracja bardzo suchej i szorstkiej skóry (35,99 zł)
Kosmetyki z tego zestawu zapobiegają utracie wilgoci ze skóry. Działają jak opatrunek - likwidują uczucie napięcia, swędzenia i pieczenia suchej skóry, co więcej - przynoszą natychmiastową ulgę. W świątecznym zestawie znajdziesz:
Emulsję do ciałą NEUTROGENA® Formuła Norweska Regenerująca (250 ml)
Silnie skoncentrowany krem do rąk NEUTROGENA® Formuła Norweska (50 ml)
Doskonale się wchłania, zapewniając skórze odpowiednie nawilżenie. Sprawia, że nawet w najbardziej surowych warunkach są one wyraźnie bardziej miękkie i gładkie. Równie doskonałe efekty daje stosowanie kremu na suchą, zrogowaciałą skórę łokci i kolan. Krem jest silnie skoncentrowany - wystarczy jedna mała kropelka kremu, aby dokładnie posmarować całe dłonie, a jedno opakowanie o pojemności 50 ml wystarcza na około 200 zastosowań!
Ochronny sztyft do warg z filtrem SPF 20 NEUTROGENA® Formuła Norweska
Skutecznie chroni usta przed destrukcyjnym działaniem warunków atmosferycznych (zwłaszcza mrozu lub intensywnych promieni słonecznych). Sztyft przynosi natychmiastową ulgę suchym, spierzchniętym i popękanym ustom, doskonale nawilżając podrażniony naskórek i chroniąc go przed ponowną utratą wilgoci. Może być także stosowany na powiekach, uszach i nosie. Wodoodporny sztyft z wysokim filtrem ochronnym SPF 20 jest niezastąpiony m.in. podczas uprawiania sportów wodnych i zimowych.
Podoba Ci się ten zestaw? Chciałabyś sama znaleźć pod choinką taki? Kliknij w kartkę obok i wyślij podpowiedź tego prezentu NEUTROGENA® do swojego Mikołaja.