Zapraszamy do konkursu, w którym możecie wygrać zestaw „przed-plażowy”: wyjątkowy trymer do bikini Gillette Venus oraz ułatwiający golenie lawendowy żel Satin Care. Do rozdania mamy 5 zestawów, dzięki którym szybko zostaniesz… bogini w bikini!
Przygotowując ciało do odsłony w kostiumie kąpielowym, nie możesz zapomnieć o depilacji okolic intymnych - dzięki temu będziesz mogła wylegiwać się w leżaku, spacerować po plaży lub grać w siatkówkę z poczuciem 100% komfortu i świeżości!
Gillette Venus proponuje kobietom specjalny trymer Gillette Venus Bikini do okolic intymnych, który stosuje się po goleniu maszynką. Oto jego zalety:
Do wygrania mamy 5 zestawów - w każdym oprócz trymera znajduje się żel Satin Care od Gillette Venus z dodatkiem substancji nawilżających i wygładzających oraz jedwabnymi proteinami, które zapewniają możliwie najdelikatniejsze golenie. Nowe żele Satin Care mają ulepszoną formułę, która usprawnia poślizg maszynki po skórze, nawet do 35% w porównaniu z poprzednią formułą. W zestawie znajdziesz żel Satin Care Lavender Kiss - z ciepłym akordem zmysłowej lawendy.
Gillette Venus ma swoją boginię, która reklamuje markę od ub. roku - jest nią (właścicielka pięknych nóg) Jennifer Lopez
Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z jego akceptacją. Zapoznaj się z nim TUTAJ (jest też dostępny z zakładki REGULAMINY w stopce serwisu).