AUTORSKA KOLEKCJA KENDALL + KYLIE

AUTORSKA KOLEKCJA KENDALL + KYLIE

1825
1
PODZIEL SIĘ
Kendall + Kylie

Autorska kolekcja Kendall + Kylie jest już dostępna w salonach Forever 21, tylko w dziewięciu europejskich krajach (w Bułgarii, na Cyprze, 
w Czechach, Grecji, Polsce, Portugalii, Rumunii, Słowacji i Hiszpanii)! Marka rodem z L.A reprezentuje współczesny, młodzieżowy, świeży styl i oferuje najbardziej stylowe i modne wzory.

Kendall + KylieForever 21 chcąc wzbudzić kolejną falę entuzjazmu wśród fanów marki, wprowadza gorącą kolekcję do swoich salonów, w wybranych krajach europejskich. Profile Kendall i Kylie śledzi na świecie miliony fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Kolekcja firmowana przez sławne siostry daje wszystkim followersom możliwość nawiązania jeszcze bliższej relacji z ich charakterystycznym stylem. Styl Kendal to klasyczne kobiece fasony, natomiast styl Kylie to eklektyczna oryginalność połączona z miejskim luzem.

Kendal_2Wyjątkowa kolekcja i liczne warianty pozwalają na jak najlepsze dostosowanie ubioru do indywidualnego stylu i potrzeb. Kolekcja reprezentuje bardzo współczesny i świeży styl, a także klasyczną elegancję. Do wyboru jest przede wszystkim linia basic, której fasony pasują niemal do każdego typu sylwetki, a także modele w bardziej sportowym i imprezowym wydaniu. Kolekcja Kendall + Kylie to także sukienki w stylu bodycon, biustonosze sportowe oraz kurtki bomberki.

Ceny: 39,90 – 249,90 zł

Kendall + Kylie

  • DenimBase

    Piękne spodnie 🙂