Be Delicious City Collection – limitowane zapachy DKNY

Be Delicious City Collection – limitowane zapachy DKNY

3098
0
PODZIEL SIĘ
DKNY

Inspiracje różnorodnymi dzielnicami Nowego Jorku i modnymi osobowościami, które je zamieszkują – tak wyobrażano sobie współpracę pomiędzy DKNY, a ilustratorem mody Donaldem Robertsonem, nazywanym też „Andy Warholem” Instagrama. Udało się! Każdy z flakonów jest prawdziwym dziełem sztuki.

„Zakochałem się w DKNY odkąd po raz pierwszy zobaczyłem kultowe zdjęcie dziewczyny i chłopaka z deskami surfingowymi idących Aleją Madison. Tak znalazłem miłość życia. Pewna szalona dziewczyna z zespołu digital DKNY zapytała mnie, czy nie pomógłbym im przy odświeżeniu kultowego zapachu jabłka. Zgodziłem się bez wahania! Narysowałem kilka szkiców, które spodobały się DKNY na moim Instagramie i… Tak to się zaczęło! Projekt wygląda super, a moi synkowie uwielbiają te zapachy! To dobry znak!” – Donald Robertson @drawbertson

DKNYDKNY Be Delicious City Girl – The Chelsea Girl (Różowy)

To zapach dla kobiety, która lubi połączenie piękna z nutą tajemnicy. The Chelsea Girl znana jest z lekkich warstw zapachowych, relaksujących i klasycznych akcentów. Jabłko łączy się kobiecym bukietem czarnej róży i orchidei Butterfly, co przywołuje na myśl eterycznego, wolnego ducha. Wszystko otoczone jest lekkim, piżmowym aromatem.

Kategoria: kwiatowo-piżmow
Nuty główne: czarna róża, orchidea Butterfly, piżmo

DKNY Be Delicious City Girl – The Brooklyn Girl (Niebieski)

To zapach dla kobiety, która inspiruje się modą i uwielbia eksperymentować z różnymi stylami. The Brooklyn Girl to mieszanka stworzona dla dziewczyn, które nie boją się ryzyka i przedstawiają styl jako formę sztuki. Jagoda dodaje energii do aromatu frezji i jaśminu, podczas gdy bogactwo bursztynu dodaje zmysłowej, charakterystycznej nuty zapachowej.

Kategoria: kwiatowo-owocowy
Nuty główne: jagoda, frezja, bursztyn

DKNY Be Delicious City Girl – The Nolita Girl (Fioletowy)

Idealny dla kobiet, które łączą w sobie przeciwieństwa – klasyczny styl i odrobinę ekscentryczności. Estetyka Nolita Girl jest inspirowana nietypowym, ulicznym stylem i ikonami nowoczesnej pop kultury. Soczysta malina podkreśla aromat płatków fiołka i kwiatu magnolii, podczas gdy kremowa nuta drzewa sandałowego dodaje perfumom podmiejskich, szykownych wibracji.

Kategoria: kwiatowo-drzewno-owocowy
Nuty główne: malina, magnolia, drzewo sandałowe

Be Delicious City Collection będzie dostępna jest w perfumeriach Sephora.
Cena: 50 ml/189 zł