BlanX Sanityzator UV do szczoteczek do zębów

BlanX Sanityzator UV do szczoteczek do zębów

587
0
PODZIEL SIĘ
blanx

Chcesz mieć pewność, że czyścisz zęby naprawdę czystą szczoteczką? W takim razie zafunduj jej… sanityzator. Co to jest i jak działa?

BlanX Sanityzator UV do szczoteczek do zębów usuwa do 99% drobnoustrojów, wirusów i bakterii dzięki zastosowaniu technologii UV. Jest higieniczny, automatyczny, wygodny i łatwy w użyciu. Jego skuteczność została przebadana i udowodniona laboratoryjnie.

Bye bye drobnoustroje!

blanx_sanityzator_opakowanie_bok_1Drobnoustroje i bakterie rozwijają się w wilgotnym środowisku szczoteczki do zębów. Pozostałości osadu i bakterii utrzymują się przez długi czas po zakończeniu szczotkowania i opłukaniu szczoteczki. Sanityzator do szczoteczki do zębów eliminuje ryzyko wynikające z pozostawienia szczoteczki bez osłonki dzięki lampie, która emituje światło UV. W efekcie:

 • usuwa do 99% drobnoustrojów, wirusów i bakterii;
 • to sposób na sanityzację szczoteczki do zębów bez użycia chemikaliów;
 • nadaje się zarówno do główek szczoteczek zwykłych, jak i elektrycznych;
 • ma wiele zastosowań: podczas podróży, w hotelu, dla studenta, do codziennego użytku.

Sanityzator do szczoteczki do zębów gwarantuje zachowanie higieny szczoteczki. Wystarczy użyć szczoteczki, opłukać ją i umieścić w sanityzatorze i zamknąć pokrywkę. Sanityzacja nastąpi automatycznie!

Podstawowe cechy:

 • działanie bakteriobójcze z zastosowaniem technologii UV;
 • eliminacja bakterii, Streptococcus mutans oraz innych szkodliwych mikroorganizmów;
 • podwójne zastosowanie – sanityzator oraz etui na szczoteczkę,
 • brak potrzeby wymiany lampy UV.

Sposób użycia:

 1. Ustawić główkę szczoteczki w stronę źródła światła UV.
 2. Zamknąć pokrywkę – rozpoczyna się sanityzacja.
 3. Urządzenie wyłącza się automatycznie po upływie 6-8 minut – sanityzacja szczoteczki jest w pełni zakończona.

blanx sanityzatorOstrzeżenia: Jeżeli po zamknięciu pokrywki światło UV pozostaje wyłączone, należy kilkakrotnie otworzyć i zamknąć pokrywkę, aż do włączenia światła (może to być konieczne przy pierwszym użyciu lub po upływie dłuższego czasu bez używania). Używać dwóch baterii alkalicznych AAA. Kiedy światło UV wydaje się słabsze albo kiedy już się nie włącza po zamknięciu pokrywki, należy wymienić baterie. Uwaga: unikać nadmiaru wody w sanityzatorze. Nie naciskać przycisku, kiedy pokrywka jest otwarta. BlanX Sanityzator UV do szczoteczek do zębów jest sprzedawany wraz ze szczoteczką do zębów marki BlanX.