Bourjois Maskara Volume Reveal Adjustable

Bourjois Maskara Volume Reveal Adjustable

981
0
PODZIEL SIĘ

O ile przypudrowanie buzi w ciągu dnia to nie kłopot, to nałożenie kolejnych warstw maskary z reguły kończy się nie firanką rzęs, a grubą czarną zasłoną. Zupełnie nieestetyczną i totalnie nieseksowną. Od teraz koniec z tym! Bourjois Volume Reveal Adjustable to pierwszy tusz, który pozwala na nałożenie na rzęsy kolejnych jego warstw bez demakijażu i grudek! Odkryj ekstremalną objętość rzęs, którą można stopniować w ciągu dnia.

Bourjois Maskara Volume Reveal Adjustable
(6 g/55,99 zł)

bourjois maskara revealFormuła „otwierająca” oko

Bourjois umożliwia regulowaną objętość rzęs dzięki nowej formule oraz nowej konstrukcji szczoteczki. Tusz jest wzbogacony roztapiającymi się, miękkimi woskami nowej generacji i ma kremową konsystencję pozwalającą, by gładko przesuwać ją po rzęsach. Dzięki temu można nałożyć nową warstwę maskary, nawet wtedy, gdy pierwsza warstwa jest całkowicie sucha. Szczoteczka Ultra Gliding gwarantuje łatwą aplikację, ponieważ jest wykonana z supermiękkich, neoprenowych włosków, które perfekcyjnie prześlizgują się po rzęsach dodając im objętości, bez pozostawiania grudek.

Le Petit Black Pack

Łącząc paryski szyk i wygodę, Volume Reveal Adjustable Volume Mascara posiada szykownie smukłe czarne opakowanie z przezroczystym wykończeniem boków i podstawy. W bok opakowania w kształcie pryzmy wbudowano 3x powiększające lusterko, dzięki czemu można dokonywać poprawek makijażu nawet w biegu. Eleganckie, intensywnie różowe i białe akcenty odróżnają nowy produkt od klasycznej maskary Volume Reveal. Uzupełnieniem designu jest logo Bourjois, wygrawerowane na zakrętce. Wszystko to gwarantuje, że będzie jedno z najbardziej pożądanych akcesoriów tego sezonu!

bourgeois reveal mascara