EDYTA HERBUŚ PRZEDSTAWIA INFINITE MOMENT AVON

EDYTA HERBUŚ PRZEDSTAWIA INFINITE MOMENT AVON

1097
0
PODZIEL SIĘ

Edyta Herbuś dołączyła do grona amasadorek marki Avon i została twarzą kwiatowo-orientalnego zapachu Infinite Moment!

Infinite Moment (Avon, edt, 74 zł/50 ml)

Infinite Moment to bardzo zmysłowy i ciepły zapach. Jego twórcą jest Christophe Raynaud, pracujący dla jednego z największych producentów perfum – Givaudan. W kompozycji perfum znajdziesz:

 

nuty głowy– fiołek, liście malin

nuty serca – orchidea, jaśmin, drzewo hinoki

nuty głębi – paczula, tankowiec, wanilia.

Zapach zamknięto w prostym flakonie o regularnym kształcie, który wieńczy stylowa nakrętka.

Każda kobieta chce być kochana i chce, by to uczucie trwało wiecznie. Infinite Moment to zapach zainspirowany uczuciem idealnym, które pozostaje tak samo żywe i oszałamiające jak w dniu pierwszego spotkania. Trudno mu się oprzeć.

Edyta Herbuś

 

Podczas konferencji prasowej marki Avon, Edyta Herbuś zaprezentowała zapach Infinite Moment. Tancerka wyglądała zjawiskowo!

Edyta Herbuś jest nową polską Ambasadorką perfum marki Avon, która w tym roku świętuje 20. rocznicę istnienia w Polsce. Avon od lat współpracuje z wieloma znanymi i lubianymi na całym świecie przedstawicielami świata filmu, muzyki czy modelingu. Od 2007 roku rolę globalnego ambasadora marki pełni światowej sławy aktorka, laureatka Oscara – Reese Witherspoon. Wśród Gwiazd współpracujących z Avon są również wokalistka Fergie, aktorka Courtney Cox i modelka Christy Turlington. Teraz do tego grona dołączyła Edyta.