ELLIE GOULDING I PANTENE PRO V – PIĘKNA WSPÓŁPRACA

ELLIE GOULDING I PANTENE PRO V – PIĘKNA WSPÓŁPRACA

10230
0
PODZIEL SIĘ
Ellie Goulding współpracuje z Pantene Pro V

Piosenkarka i autorka tekstów piosenek, Ellie Goulding podjęła współpracę z marką Pantene Pro V w ramach nowej kampanii „Silne znaczy piękne”.

Pantene Pro-V i Ellie wierzą, że to w pięknie tkwi prawdziwa siła – siła wewnętrzna, która pozwala przekraczać własne granice i umożliwia podniesienie się po upadku; zgięcie się, ale niedopuszczenie do złamania. Ta życiowa prawda sprawdza się również w przypadku włosów: mocne włosy poradzą sobie ze wszystkim.

Ellie Goulding jest ucieleśnieniem hasła „Silne jest piękne”. Cechuje ją siła, pewność siebie i sukcesy, które odnosi, podejmując różne wyzwania – zarówno wtedy, gdy daje sobie wycisk na siłowni, występuje w wypełnionej po brzegi sali koncertowej, czy też staje się ikoną piękna na swoich własnych warunkach.

Gdy czuję się silna, mogę zrobić wszystko, czego tylko zapragnę. Gdy moje włosy są zdrowe i mocne, mogę robić, co tylko zechcę i nie martwić się o ich uszkodzenia

– mówi Ellie.

Dzięki najwyższej jakości technologiom, zastosowanym w produktach Pantene Pro-V, włosy są zdrowe, a przez to stają się niezwykle piękne.

„Moje włosy nie mają ze mną lekko. Często są poddawane stylizacji na gorąco i farbowane, zwłaszcza podczas trasy koncertowej. Do tej pory używałam wyłącznie marek salonowych, ale teraz, kiedy odkryłam Pantene Pro-V, nie zamierzam do nich wracać. Dzięki Pantene Pro-V moje włosy są mocne i niesamowicie piękne”, mówi Ellie.

Ben Cooke, ambasador marki Pantene Pro-V i doświadczony stylista zalecił Ellie kurację nawilżającą i odżywiającą włosy – stosowanie szamponu i odżywki Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja na zmianę z linią Pantene Pro-V Większa Objętość, aby włosy Ellie były mocne i piękne.

Efekt końcowy… WOW! Włosy są mocne i piękne – tak mocne, że doskonale podkreślają wizerunek Ellie – blond gwiazdy rocka, a w dodatku mają niesamowitą objętość.

Pantene Olejek Odbudowujacy Keratyne z Witamina E

Ulubione produkty Ellie

Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja Szampon, 10,99 zł*

Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja Odżywka 10,99zł*

Pantene Pro-V Większa Objętość Szampon, 10,99 zł*

Pantene Pro-V Większa Objętość Odżywka 10,99zł*

Pantene Pro-V Intensywna Maska Regenerująca 19,99zł*

Pantene Pro-V Olejek Odbudowujący Keratynę z Witaminą E 19,99zł*

Pantene Pro-V Perfekcyjna Objętość lakier 14,99zł*

 

 

Ellie Goulding
Ellie Goulding