FINEZJA I PROSTOTA – KOLEKCJA FRYZUR AMOR AMOR ARTEGO

FINEZJA I PROSTOTA – KOLEKCJA FRYZUR AMOR AMOR ARTEGO

3725
0
PODZIEL SIĘ
fryzura artego

Uwaga romantyczki i wielbicielki stylu rustykalnego 😉 Marka Artego przedstawia kolekcję „Amor Amor”, którą dedykuje miłośniczkom właśnie takich klimatów na głowie. Zaproponowane fryzury są odpowiedzią na najnowsze jesienno-zimowe trendy, w których role królują pudrowe róże, granaty oraz odcienie srebra i szarości. Wszystko to w koronkowo-falbaniastym, romantycznym wydaniu.

Kobieta Artego w nadchodzącym karnawale będzie naturalna i tajemnicza. W jej włosach pojawiają się delikatne ozdoby, które podkreślą urodę, jednocześnie nadając fryzurze atrakcyjności. Zaproponowane upięcia to połączenie ciekawych form i wyszukanych dodatków, które odpowiadają za finezyjny efekt. Dobrana kolorystyka podkreśla z kolei magiczny nastrój nowej kolekcji.

Oto kilka wybranych propozycji:

Skromne upięcie, inspirowane fryzurami z lat 20 i 30 XX w. Piękne w swej prostocie, przełamane finezyjną lekkością fal. Całośc podkreślona mocnym akcentem złotych spinek, idealne dla kobiety rozważnej, a zarazem romantycznej.

fryzura artegoZmysłowe, grube fale okalają twarz nadając jej tajemniczego wyrazu. Przełamanie stanowi delikatna, stylowa opaska z grobnych kwiatów. To połączenie elegancji ze stylem hippie.

fryzura artegoPełne lekkości i nowoczesności upięcie. Włosy w pełnej objętości zostały upięte romantyczną kompozycją kwiatów i pereł. Pozorny nieład w tym zestawieniu tworzy naturalną i prostą całość.

fryzura artegoElegancki, pełen objętości kok i nieswornie uniesiony przód fryzury tworzą odważną i kontrastową stylizację. To pełne glamouru upięcie zostało podkreślone romantycznym akcentem w postaci złotej kwiecistej spinki.

fryzura artego

I jeszcze kilka…

fryzura artegoartego6artego7artego8