Konkurs – testy balsamów Lirene!

• Ten temat zawiera 283 odpowiedzi, ma 283 głosy, i był ostatnio aktualizowany przez  marta774 6 lata temu.
  • Autor
    Wpisy

Zapraszamy do przetestowania w Karnawale dwóch wyjątkowych balsamów do ciała Lirene: [SIZE=14px]BodyBB do ciemnej karnacji (efekt opalenizny!) oraz Golden Charm (złociste rozświetlenie skóry, piękny zapach!). [/SIZE]

Wygraj jeden z 50 zestawów, przetestuj kosmetyki i podziel się opiniami na ich temat!

Zadanie konkursowe polega na dokończeniu wypowiedzi (pełna może składać się maksymalnie z 5 zdań):

[SIZE=20px]„Karnawał z Lirene to…” [/SIZE]

Odpowiedzi wstawiajcie w tym wątku, poniżej. Uwaga! Wypowiedź powinna być stworzona specjalnie na ten konkurs, jeden użytkownik (zarejestrowany tylko pod jednym nickiem!) może zgłosić tylko jedną propozycję.

Konkurs trwa od 19 grudnia 2014 do 2 stycznia 2015 – więc balsamy będziecie mogły testować na karnawałowych imprezach! 🙂

Szczegóły konkursu na:
    https://ibeauty.pl/artykuly,3,48,5380…o-ciala-lirene

Zapraszamy!

[ATTACH=CONFIG]n198511[/ATTACH]

Femka
    Użytkownik

Karnawał z Lirene to doskonały wygląd i szalona zabawa !!!

nikamo88
    Użytkownik

[SIZE=20px]Karnawał z Lirene to[/SIZE] szalony czas zabawy. Z Lirene można się poczuć i błyszczeć gwiazda! Zjawiskowe ciało, rozświetlona i złocista skóra, a do tego przepiękny zapach. Czego chcieć więcej?! 🙂

Sasanka91
    Użytkownik
    [SIZE=20px]Karnawał z Lirene to nieustające pasmo niesamowitych imprez! Zastosowanie przed wielkim wyjściem tych dwóch superproduktów firmy Lirene daje nam gwarancje nieziemskiej zabawy. Błyszczące, seksownie połyskujące ciało sprawi, że o miano królowej balu nie będzie trudno. Cudownie nawilżona i pachnąca skóra będzie jednym z naszych największych atutów, wyróżniających nas spośród innych pań! Karnawał z Lirene w rytmie glamour sprawi, że poczujemy się i będziemy wyjątkowe![/SIZE]

ewcia0228
    Użytkownik

Karnawał z Lirene będzie idealnym do złocistego rozświetlenia skóry jak i do dodania opalenizny. Te dwa produkty będą idealne na karnawałowe szaleństwo. Dzięki produktom z Lirene będziemy miały pewność, że będzie świetna impreza a nasza skóra będzie wyjątkowa.

beatkaa84
    Użytkownik

[SIZE=20px]Karnawał z Lirene to to czego pragnę,ponieważ chcę lśnić i błyszczeć jak gwiazda;) Chcę zachwycać magicznym ciałem:)[/SIZE]

maja679
    Użytkownik

Karnawał z Lirene będzie niesamowity
    Dzięki ich balsamom porzucę strój biurowy przyzwoity
    I rozświetlone odsłonię nogi i dekolt zaprezentuję
    Bo z tak zadbaną skórą swobodnie się czuję
    Dzięki Lirene poczuję się piękna i wyjątkowa
    Z takim nastawieniem zabawa będzie przebojowa

Izabelcia_30
    Użytkownik

Karnawał z Lirene to [SIZE=14px]gwarancja nieustannej fiesty[/SIZE] w blasku fleszy-wersja dla gwiazd.To także niezapomniana domowa imprezka, na której [SIZE=16px]nie będziemy na pewno niezauważone[/SIZE]-wersja domówka.To również [SIZE=16px]luz i spontaniczność[/SIZE] w klubowych klimatach-dla fanów klubów.To też [SIZE=16px]szyk i elegancja[/SIZE] dla szczęśliwych bywalców balu.Każdy więc może tylko korzystać z darów jakie niosą balsamy Lirene:)

dostojewska
    Użytkownik

Karnawał z Lirene to kusząca propozycja pachnącej przygody z zadbanym ciałem w roli głównej 🙂

mallow
    Użytkownik

Karnawał z Lirene to odrobina „bling-bling” na moim ciele. Złota mgiełka będzie pięknie prezentować się na opalonej balsamem Lirene skórze, jako złota poświata na dekolcie i ramionach. Nie boję się odrobiny błysku i szaleństwa, od czasu do czasu lubię zabłysnąć 🙂

marta_1234
    Użytkownik

Karnawał z Lirene to niezapomniany czas, którego nie warto spędzać w domu.

Sylwia_Mich
    Użytkownik

Karnawał z Lirene to błysk skóry, blask opalenizny, charme i szyk. To gwarancja tego, że na imprezie nie zostaniesz niezauważona 🙂

IS77
    Użytkownik

Karnawał z Lirene to prawdziwy błysk:
    – ładnie opalizującej skóry,
    – fantastycznej kreacji balowej,
    – w oku mojego mężczyzny, który może zobaczyć mnie w wyjątkowym wydaniu,

A ja – idąc za ciosem tych błysków robię prawdziwą furorę podczas karnawału, bo czuję się pewna siebie 🙂

galaa
    Użytkownik

Karnawał z Lirene to zapowiedź niesamowitej zabawy nie tylko w karnawale, ale na każde wieczorne wyjście. Czym byłby karnawał bez pięknie polyskujacego ciała i unoszacego się przy tym zapachu. Bez tych dwóch nierozlacznych czynników karnawał nie byłby karnawalem, a Lirene w tym wypadku brzmi kusząco.

krolowaaniolow
    Użytkownik

Karnawał z Lirene to poczucie piękna na własnej skórze. To błysk na ciałku i w oczach! To przyciąganie i uwodzenie wszystkich dookoła zapachem. To pewność, że nie pozostaniesz niezauwazona 🙂

You must be logged in to reply to this topic.