Testy kosmetyków – naturalna pielęgnacja CD

Strona główna Działy REDAKCJA iBEAUTY.PL ZAKOŃCZONE KONKURSY TESTY – CD PIELĘGNACJA INSPIROWANA NATURĄ Testy kosmetyków – naturalna pielęgnacja CD

• Autor
    Wpisy

Z okazji Dnia Ziemi (22.04) zapraszamy do przetestowania wyjątkowych [SIZE=16px]kosmetyków marki CD, pozbawionych kontrowersyjnych składników mogących szkodzić naszej skórze[/SIZE].

Do wygrania 40 zestawów, w każdym 4 produkty z cudownie pachnącej gamy [SIZE=16px]Lilia Wodna.[/SIZE]
    Wygraj, przetestuj i podziel się opiniami!

Zadanie konkursowe polega na napisaniu odpowiedzi na pytanie (może składać się ona maksymalnie z 5 zdań):

[SIZE=16px][SIZE=20px]„Jaki jest Twój sekretny sposób na delikatną pielęgnację inspirowaną naturą?” [/SIZE] [/SIZE]

Uwaga! Wypowiedź powinna być stworzona specjalnie na ten konkurs, jeden użytkownik (zarejestrowany tylko pod jednym nickiem!) może zgłosić tylko jedną propozycję.
 Wstawiajcie je w tym wątku, poniżej.

Kosmetyki wyślemy pocztą, natomiast mailem testerki dostaną od nas link do ankiety on line z pytaniami nt. testowanych kosmetyków. Wzięcie udziału w konkursie zobowiązuje do wypełnienia ankiety po przetestowaniu produktów.

Konkurs trwa od 22 do 29 kwietnia 2015.

Szczegóły na:
    https://ibeauty.pl/artykuly,3,51,5531…cd-lilia-wodna
    [SIZE=12px][ATTACH=CONFIG]n206137[/ATTACH][/SIZE]

acidantera
    Użytkownik

[SIZE=16px][SIZE=20px]Jaki jest Twój sekretny sposób na delikatną pielęgnację inspirowaną naturą?” [/SIZE] [/SIZE]
    To przede wszystkim własne przygotowane kosmetyki dzięki którym wiem że moj skóra żyje w zgodzie z naturą i jest bezpieczna.Moja pięlegnacja to np peelingi gdzie do oleju lnianego dodaje fusy po kawie i drobno rozmielone orzechy swietnie wygladza skórę,odzywia,nawilza i poprawia kolor,płukanki na bazie ziół czy kąpiel np z dodatkiem mleka …Natura mi sprzyja bo nie podrażnia ciała i ją pięlegnuje a nie psuje

marta_1234
    Użytkownik

Mój sekretny sposób na delikatną pielęgnację inspirowaną naturą to stosowanie tylko kosmetyków na bazie ziół. Ich zastosowanie znane są w mojej rodzinie od pokoleń i nadal kontynuuje te tradycje. Dlatego zwracam uwagę również uwagę na skład kosmetyków. Sama także wykonuję je w domu wg znanych od lat przepisów. Wtedy jestem pewna tego, że na pewno pomogą jak trzeba.

hallina
    Użytkownik

Kosmetyki na bazie składników naturalnych,unikam parabenów i innych dodatków chemicznych.często przygotowuję domowe kosmetyki z ziół,warzyw,owoców,oliwy maseczki z oliwek- do przemywania twarzy napar z rumianku i szałwi,peelingi z użyciem kawy,zmielonych pestek moreli i oliwy,maseczki z jogurtu,owoców,mioduNa oczy okłady z naparu pietruszki,babki lancetowej

Kawusia777
    Użytkownik

[SIZE=16px][SIZE=20px]Jaki jest Twój sekretny sposób na delikatną pielęgnację inspirowaną naturą?
    Mój sekretny sposób to kąpiele z dodatkiem naturalnych soli kąpielowych oraz olejków aromaterapeutycznych. Cudownie pachnąca i gładka skóra w kilka chwil :)[/SIZE]
    [/SIZE]

mortese
    Użytkownik

Zdecydowanie są to glinki: żółta, czerwona, brązowa, zielona…. Używałam nawet białej, najdelikatniejszej ze wszystkich, i od czasu do czasu glinek z minerałami z Schindeles, gdzie odkryto złoża powstałe na skutek unikatowego procesu geologicznego. Glinki po tym pytaniu pojawiły mi się w głowie od razu, bo są uniwersalnym kosmetykiem naturalnym, który radzi sobie z większością moich problemów zdrowotno-urodowych: działają przeciwzapalnie, ściągająco, oczyszczająco, rozjaśniają, mogą też nawilżać, ujędrniać i rozświetlić, w zależności od rodzaju. Najlepiej przygotować je sobie samemu z dodatkiem jogurtu, żółtka jaj albo tak jak ja – pojechać na rodzinną wieś i znaleźć niewielkie złoże pewnej glinki, poważnie!

angelusia
    Użytkownik

[SIZE=18px]Wszystko wydaje się być proste w dzisiejszych czasach, ponieważ na sklepowych półkach znajdziemy mnóstwo odpowiednich dla siebie kosmetyków. Niestety część z nich ma przerażający, szkodliwy skład, ale my nie zdajemy sobie z tego sprawy. Dlatego ja czytam etykiety, a dodatkowo korzystam z zeszytu babci, w którym seniorka rodu, zawarła mnóstwo przepisów na maseczki i inne specyfiki do pielęgnacji ciała oraz włosów, z wykorzystaniem ziół, kwiatów, dostępnych w przydomowym ogrodzie. W taki oto sposób funduję sobie to, co najlepsze, ale także żyję w zgodzie z naturą. Prosto, tanio i skutecznie 🙂[/SIZE]

Monyrka
    Użytkownik

Powiem szczerze, że jako takiego sposobu nie posiadam, ale teraz gdy dowiedziałam się, że jestem w ciąży pasowałoby to zmienić i myślę, że fajnie by było rozpocząć właśnie od tych naturalnych kosmetyki CD nie zawierających konserwantów 🙂 Na pewno dzieciątko by się ucieszyło no i przyszła mamusia też jak najbardziej 🙂

magducha1592
    Użytkownik

Mój sekretny sposób na pielęgnacje inspirowaną naturą to przede wszystkim używanie kosmetyków o sprawdzonym,naturalnym składzie,bez substancji wywołujących zmiany alergiczne.Często stosuję maseczki, które wykonuje sama korzystając z dobrodziejstw natury jakim są owoce i warzywa.Komponowanie różnych składników nie tylko niesamowicie wpływa na kondycję skóry ale też zapewnia bezpieczeństwo i niezwykłą frajdę.Swój duży udział w mojej pielęgnacji ma również spirulina będąca bogactwem składników mineralnych oraz witamin.

milax88
    Użytkownik

[SIZE=18px]Mój sekretny sposób na delikatną pielęgnację inspirowaną naturą to płukanki z pokrzywy do włosów. Moje włosy są z natury ciemne i szybko się przetłuszczają a taki specyfik pomaga mi trochę ogarnąć proces przetłuszczania. Innym sekretnym sposobem jest woda do przemywania twarzy, ale nie taka zwykła, sama woda. Do niej dodaję łyżeczkę lub dwie esencji z herbaty i takim płynem przemywam twarz. Dla mojej tłustej i trądzikowej cery to duże ukojenie 🙂[/SIZE]

nigarkalfa
    Użytkownik

Skarby natury zawsze byly dla mnie wazne. Dla mojej skory najlepsza pielegnacja to wszelkiego rodzaju ziola np.rumianek,pokrzywa a takze drogocenny argan.Do mycia twarzy uzywam delikatnych mydel lub zelina bazie ziol , tonik ziolowy , nawet pod oczy klade torebki herbaty. Moj sprawdzony patent na rozne niedoskonalosci to masc rumiankowa..Antyperspiranty i srodki do kapieli rowniez z dodatkiem naturalnych skladnikow ze wzgledu na niezwykly odprezajacy zapach i dobroczynne dzialanie.

ANULA74
    Użytkownik

Mój sposób na naturalną pielęgnację to oczywiście promienny, naturalny uśmiech, który sprawia, że żyje się lepiej. To naturalny i najtańszy kosmetyk, który mamy w genach – dziecko umie się śmiać zanim jeszcze nauczy się chodzić, a nawet jeszcze zanim zacznie widzieć [IMG]http://poczta.onet.pl/image.html?data=%7B%22storageType%22%3A%200%2C%20%22fileName%22%3A%20%22smiley-smile.gif%22%2C%20%22contentType%22%3A%20%22image/gif%22%2C%20%22mid%22%3A%201028654491%2C%20%22location%22%3A%20%22atch%3A25055119%3A1028654491%3Affa2a7d3fdcb23adf66ef116886fd628%3A5ac6e9f7%22%7D[/IMG]
    Uśmiech jest odzwierciedleniem duszy, a kiedy ona się śmieje, nasza twarz wygląda pięknie, jak po zastosowaniu najdroższego i najbardziej luksusowego kosmetyku.
    To kosmetyk dla każdego, nie ma znaczenia tu wiek, rodzaj płci, nasz wygląd, bo uśmiech upiększa każdego z nas.
    Ten kosmetyk polecam każdemu, bo sprawdza się idealnie – wystarczy wypróbować !!!

brendi
    Użytkownik

[SIZE=14px]Jestem motylkiem ulotnym i młodym lecz jak czas i zanieczyszczenia me skrzydła doświadczeniem naznaczą odfrunie piękno i uroda jak stara gazeta na nikim nici wrażenia nie pozostawi.
    Więc wołam, wołam i pieśń do walki wzniecam by ciało swe ku przemijaniu zbuntować i odpowiednie produkty do swej skóry wybieram.
    Delikatna pielęgnacja na bazie darów natury przyniesie mi młodość, jędrność i ukojenie, a znajdę je w kosmetykach marki CD, które pozbawione są szkodliwych parabenów, barwników i krzywdzących substancji.
    Z nimi poczuje się jak na łące gdzie sekretnie wtulę się w ich woń, otulę się delikatną siecią, która zbuduje na mej skórze ochronny pancerz i niczym rosa oczyszczająca odnowie się by znów wzlecieć ponad góry i lasy- ku zaskakującemu pięknu i urodzie.[/SIZE]

agnkat
    Użytkownik

[SIZE=16px][SIZE=20px]„Jaki jest Twój sekretny sposób na delikatną pielęgnację inspirowaną naturą?” [/SIZE][/SIZE]
    Natura to dobro, którego nie da się zastąpić niczym innym. To ona daje nam to co najlepsze. Dzięki niej nasze samopoczucie jest szczególnie dobre. Zawsze staram się wybierać naturalne sposoby, by pielęgnować moją urodę. Począwszy od kosmetyków robionych domowymi sposobami, po zakup, tych najbardziej zbliżonych składem do naturalnych. W domu w ramach pielęgnacji cery przygotowuję maseczkę z białka jajka, która działa ściągająco. Następnie w celu nawilżenia mojej skóry przygotowuję maskę z jogurtu naturalnego z odrobiną miodu. Po takiej kuracji moja cera nabiera blasku i wyglądam promiennie 🙂 Natura to samo zdrowie i to ona jest zawsze i wszędzie moją inspiracją 🙂

violap
    Użytkownik

Mój sposób na delikatną pielęgnację to przede wszystkim używanie kosmetyków z wyciągami z roślin i ziół.Są to kosmetyki pozbawione chemii i bardzo delikatnie działają na moją skórę.Olejki aromaterapeutyczne i maseczki do twarzy z tego co znajduję w ogrodzie to jest to!Natura i jeszcze raz natura……no jeszcze oczywiście sen i ….dobry seks. To wszystko razem czyni cuda:)

You must be logged in to reply to this topic.