GLISS KUR MARRAKESH OIL & COCONUT

GLISS KUR MARRAKESH OIL & COCONUT

1168
0
PODZIEL SIĘ

Marka Gliss Kur przedstawia linię do pielęgnacji włosów z olejkiem arganowym i mleczkiem kokosowym. Prosto z krainy orientu!

Bez względu na szerokość geograficzną, kobiety chcą wyglądać pięknie. Wiele lat temu tajniki pielęgnacji urody matki przekazywały córkom. Dbając o swoje ciało i włosy wykorzystywały naturalne składniki, które dostępne były tam, gdzie mieszkały. Czasy się jednak zmieniły – dzisiaj w kosmetykach znaleźć można składniki z odległych regionów świata. Takie jak olejek arganowy, czy mleczko kokosowe, które znajdują się w formule linii do pielęgnacji włosów Gliss Kur – Marakesh Oil & Coconut.

Kosmetyki Gliss Kur Marrakesh Oil & Coconut przeznaczone są do pielęgnacji normalnych włosów. Gliss Kur Marrakesh Oil & Coconut pomaga odbudować i wygładzić ich powierzchnię. Dzięki temu, mimo codziennych zabiegów obciążających włosy, takich jak suszenie, czy czesanie, włosy zachowają miękkość i blask.

Wykorzystany w formule Gliss Kur Marrakesh Oil & Coconut olejek arganowy jest jednym z najcenniejszych olejków na świecie. Przez lata był jedną z największych tajemnic urody kobiet z Maroka. Dzięki nienasyconym kwasom tłuszczowym oraz dużej zawartości witaminy E, olejek arganowy zapewnia włosom blask i optymalne nawilżenie.

Z kolei mleczko kokosowe, bogate w aminokwasy i witaminę C, skutecznie odżywia i zmiękcza włosy.

Dodatkowo kompleks płynnej keratyny zawarty w formule Gliss Kur Marrakesh Oil & Coconut odbudowuje zniszczoną strukturę włosa zarówno od wewnątrz, jak i na jego powierzchni. Tym samym sprawia, że pasma stają się błyszczące i nabierają świetnej kondycji.

Orientalny charakter linii Gliss Kur Marrakesh Oil & Coconut podkreśla również zapach kosmetyków. Łączy on w sobie kwiatowe nuty pąków drzew pomarańczy, tunezyjskiego jaśminu i ylang ylang, a także orientalnych przyprawy: imbiru, pieprzu, wanilii i cynamonu. W ich zapachu  można też  odnaleźć drzewne akordy – sandałowe i cedrowe.

 W kolekcji znajdziesz: 

  • szampon (ok. 12 zł/250 ml, ok. 16 zł/400 ml)
     
  • odżywkę do spłukiwania (ok. 12 zł/200 ml)
     
  • ekspresową maskę regeneracyjną (ok. 16 zł/200 ml)