Golden Rose – pomadka czy lip tint?

Golden Rose – pomadka czy lip tint?

1166
0
PODZIEL SIĘ
golden rose

Dzisiejsza moda inspiruje do makijażowych eksperymentów, szczególnie skupiających się na ustach. Najwięksi światowi wizażyści prezentują różne sposoby ich podkreślania – intrygujące ombre, subtelnie przenikające się tęcze kolorów lub delikatne roztarte linie. Wszystkie te propozycje zachęcają do zabawy z makijażem, który ma uzupełnić stylizację i oddać nasz charakter.

Dziś pokażemy, jak dobrać wykończenie i kolor pomadki, aby stanowiła uzupełnienie Waszego charakteru.

ustaDla odważnych, przebojowych i spontanicznych

Idealne dla Ciebie będą wszystkie pomadki mocno napigmentowane. Dzięki intensywnemu kolorowi będziesz mogła wyrazić swój nastrój i pokazać „pazur”. Jeśli jesteś przebojowa to na pewno lubisz dużo mówić i wyrażać siebie – dobrze, jeśli pomadka, jaką wybierzesz, będzie długotrwała. Doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie będą lip tinty, takie jak Lip Marker od Golden Rose. Kolorowe, napigmentowane pomadki w formie markera posiadają precyzyjną końcówkę, która ułatwia wyrysowanie konturu ust. Zaletą lip tintów jest to, że na bardzo długi czas barwią one usta, nadając im piękny kolor.

Lip MarkerDla romantyczek i marzycielek

Jeśli lubisz bujać w obłokach i zaczytujesz się w powieściach Jane Austen, idealne dla Ciebie będą wszystkie kosmetyki dające nienachalny efekt podkreślający urodę. Na pewno do gustu przypadną Ci produkty o delikatnym połyskliwym wykończeniu, takie jak Sheer Shine Stylo Lipstick od Golden Rose. Te niezwykle kremowe pomadki podkreślą usta delikatnym kolorem i nadają im subtelnego błysku. Dzięki zawartości oleju arganowego i witaminy E produkty dodatkowo pielęgnują usta.

Sheer ShineDla kreatywnych miłośniczek najnowszych trendów

Jeśli wiesz, co rządzi na światowych wybiegach i śledzisz na Instagramie wszystkie nowości w świecie make’upu i mody, to na pewno zagustujesz w pomadkach o matowych wykończeniu – Liquid Matte Lipstick od Golden Rose. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że tego produktu nie trzeba Ci przedstawiać i doskonale znasz jego wszystkie zalety: świetną pigmentację, wygodny aplikator i bogatą gamę kolorów. Pewnie testowałaś już możliwości tych pomadek i przekonałaś się, że niezwykle łatwo jest nimi wykonać ombre, czy też efekt tęczy – a jeśli nie to koniecznie musisz ich spróbować – na pewno skradną Twoje serce. A więc, czy już wybrałaś pomadkę dla siebie?

Liquid Matte LipstickA więc, czy już wybrałaś pomadkę dla siebie?