GRECKIE RĘCZNIE ROBIONE KLAPKI IPPOMARE

GRECKIE RĘCZNIE ROBIONE KLAPKI IPPOMARE

3244
0
PODZIEL SIĘ

Przywiozłam sobie kiedyś takie klapki z wakacji na Krecie. Były ukochane! Niestety, poza Grecją nie do dostania. Teraz można je kupić… przez polski sklep internetowy. Już mam nową parę i gorąco polecam! Są superwygodne i bardzo efektowne.

skórzane klapki Ippomare skórzane klapki Ippomare

skórzane klapki Ippomare

Jak podają niektóre źródła, greccy bogowie mieli własnego wytwórcę sandałów, który zamieszkiwał na Krecie. Każda para wykonana przez niego była zaczarowana, z dodatkiem magicznych mocy. Tych ostatnich twórcy marki Ippomare nie mogą obiecać:-), ale zapraszają na nową stronę www.ippomare.com, na której znajdziecie około 30 różnych modeli ręcznie wykonanych klapków i sandałów prosto z Grecji.

Ippomare to ręcznie wykonane obuwie z najlepszej jakości materiałów, inspirowane śródziemnomorskim klimatem i starożytną Helladą. Dostępne są w kolorze naturalnej skóry oraz ciemnobrązowym. Mają mityczne nazwy, np. Kolumny Hery, Muszle Posejdona czy Warkocze Afrodyty.

Firma współpracuje z niewielkimi, głownie detalicznymi wytwórcami z Grecji. Te piękne, proste i naprawdę niesamowicie wygodne buty stanowią alternatywę dla masowej oferty, jaką znajdziemy na rynku. Są bardzo trwałe i precyzyjnie wykonane.

To przykład tego, że jakość może iść w parze z przystępną ceną i estetyką wykonania. Po prostu – Take it Natural!

Ceny: ok. 30-40 euro (+ koszt dostawy 8 euro, przy zamówieniu powyżej 90 euro – dostawa bezpłatna).

Gorąco polecamy, można się zakochać i uzależnić, naprawdę!:-)

Anna Kondratowicz