JAK UDEKOROWAĆ STÓŁ NA WESELNE PRZYJĘCIE?

JAK UDEKOROWAĆ STÓŁ NA WESELNE PRZYJĘCIE?

793
0
PODZIEL SIĘ
modny stol slubny

Nie masz pomysłu, jak zaczarować gości przy weselnym stole? Internetowy sklep wysyłkowy www.slubnezakupy.pl  przygotował dla ciebie porcję inspiracji – gotowe przykłady dekoracji stołów na wesela w formie katalogu.

Zajrzyj na stronę www.slubnezakupy.pl i oceń, czy podoba ci się jakaś aranżacja. Możesz przygotować samodzielnie taki zestaw, zlecić go lokalowi, dekoratorowi lub skorzystać tylko z pojedynczych elementów dekoracyjnych.

Kupując przez internet często trudno wyobrazić sobie jak coś będzie wyglądało „na żywo”, jakie ma proporcje, czy będzie pasowało do całości. Teraz możesz łatwo zobaczyć wszystko w jednym zestawieniu, pokazane na jednym stole.

Opracowano sześć aranżacji, każda w innym stylu, od nowoczesnych po tradycyjne.  Wykorzystano elementy dekoracyjne, które można było kiedyś oglądać tylko na zachodnich portalach i blogach, które pokazywały zdjęcia z zagranicznych ślubów i wesel. Tak naprawdę teraz większość dekoracji użytych w np. amerykańskich aranżacjach – możesz kupić już w Polsce!

Polecamy!