JOANNA HORODYŃSKA DLA REXONY

JOANNA HORODYŃSKA DLA REXONY

1617
0
PODZIEL SIĘ
Joanna Horodyńska dla Rexony

O wiosenno-letnich trendach, najmodniejszych zestawieniach wzorów i barw oraz o tym, jak uniknąć uciążliwych plam od antyperspirantów na strojach w mocnych kolorach – o tym wszystkim dyskutowano podczas kameralnego, kobiecego spotkania dla mediów, na które zapraszała Rexona Crystal wraz ze znaną stylistką Joanną Horodyńską.

Impreza ta odbyła się w kwietniu, w jednym z warszawskich showroomów. Wśród wieszaków zapełnionych najmodniejszymi ubraniami, butami i biżuterią zaproszone dziennikarki były w swoim żywiole. Joanna Horodyńska opowiedziała o najnowszych trendach, radziła, jak łączyć je ze sobą i o jakie dodatki zadbać, aby móc wyglądać modnie tego lata.

Joanna Horodyńska dla Rexony Crystal

W tym sezonie najbardziej trendy są:

  • żywe, neonowe barwy,
  • wyraziste wzory (często łączone ze sobą)
  • oraz styl militarny.

Anna Kostro-Wawrzyniak, Joanna Horodyńska i Edyta Sęk, Rexona Crystal
Na imprezę zapraszały: Anna Kostro-Wawrzyniak (PrRoom), Joanna Horodyńska i Edyta Sęk (Unilever)

Na takich zdecydowanych kolorach i wzorach – podobnie jak na czerni – bardzo widoczne są plamy zosatwiane przez niektóre dezodoranty i antyperspiranty, czego zdecydowanym przeciwnikiem jest Rexona Crystal z nową ulepszoną formułą – te antyperspiranty nie zostawiają śladów, przez cały dzień zapewniają uczucie świeżości, a ponadto mają przyjemne, wiosenne zapachy. Polecamy!

Antyperspiranty Rexona Crystal
Antyperspiranty Rexona Crystal dostępne są w 3 aplikatorach: kulce, spreju i sztyfcie (każdy ok. 9,50 zł)