Lancôme La Vie Est Belle Bouquet De Printemps

Lancôme La Vie Est Belle Bouquet De Printemps

2482
0
PODZIEL SIĘ

La Vie Est Belle to więcej niż zapach. To manifest na cześć radości życia, oda do wolności! Poznajcie jego nową, wiosenną odsłonę – La Vie Est Belle Bouquet De Printemps.

La Vie est Belle Bouquet de Printemps jest umiejętnie skomponowanym zapachem kwiatowo-orientalno-owocowym, który potrafi być elegancki, ale też spontaniczny jak poryw serca.

La Vie Est Belle, czyli obietnica szczęścia (50 ml/389 zł)

La Vie Est BelleNawiązujący do oryginału zapach kryje w sobie całą paletę kwiatowych niuansów, którym towarzyszą świeże i owocowe akordy. Zapach stworzony przez kreatorów wszystkich wydań La Vie Est Belle – Anne Flipo i Dominique Ropion łączy trzy wykwintne kwiaty w świeżej kompozycji gourmand. Powiew tysięcy płatków zyskuje nową energię w zderzeniu z esencją wyrazistej bergamotki.

W bukiecie powraca kultowy irys, czyli kwiat szczęścia otulony nutami wanilii. Absolut symbolizującego kobiecość jaśminu Sambac LMR łączy się z delikatnością zielonej gruszki Williams’a.

W sercu kompozycji nowy akord zwiastującej odnowę konwalii nabiera słodkości, której nie sposób się oprzeć, dzięki uzależniającym nutom cukru waniliowego i kandyzowanych owoców.

Czarującemu bukietowi dodaje ciepła łagodny wątek skomponowany wokół paczuli, który znalazł natchnienie w rozkwitającej wiosną kobiecej urodzie.

Świetlisty bukiet = promienny uśmiech

La Vie Est BelleOryginalny flakon La vie Est Belle odradza się w nowej odsłonie. Przez przezroczyste szkło przeziera tryskający radością życia zapach w różowej tonacji. Wieńczące szyjkę skrzydła wolności przybierają kształt rozwiniętego kwiatu. Zarówno promienny odcień zawartości jak i wdzięk kwiatowej dekoracji kryją w sobie obfitość tysięcy kwiatowych płatków, zamkniętych w limitowanym zapachu.