LASER VECTUS DO DEPILACJI

LASER VECTUS DO DEPILACJI

1617
0
PODZIEL SIĘ

Firma Palomar Medical Technologies, która opatentowała pierwszą na świecie technologię do laserowego usuwania owłosienia, stworzyła po kilkanastu latach nowość – laser diodowy Vectus. Wykorzystano w nim wiele nowatorskich rozwiązań decydujących o wyjątkowej skuteczności urządzenia oraz bezpieczeństwie i komforcie pacjenta. Co więcej, by pozbyć się niechcianego owłosienia, potrzeba zdecydowanie mniej zabiegów, niż przy dotychczas znanych zabiegach laserowej depilacji.

 Nowoczesne rozwiązania 

Opatentowana technologia Photon RecyclingSM pozwala  efektywniej wykorzystać emitowaną energię. Bardzo wysoki komfort zabiegu zapewnia zastosowane w głowicy rozwiązanie Advanced Contact CoolingSM, które powoduje, że skóra chłodzona jest przed, w trakcie i po emisji światła.

 Bezpieczeństwo 

Laser medyczny Vectus, jako jedyny na świecie, wyposażony jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel. W praktyce oznacza to, że przed zabiegiem czytnik przykładany jest do skóry pacjenta w tym miejscu, z którego usuwane będzie owłosienie. Skintel określa poziom melaniny i na podstawie odczytu automatycznie dobiera optymalne parametry zabiegu. Indywidualne ustawienia umożliwiają zastosowanie wyższej energii, bez ryzyka poparzenia. Dzięki temu zabieg jest efektywniejszy i bardzo bezpieczny.

 Szybkość zabiegu 

Vectus stosując wiele innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych, jest najszybciej pracującym laserem w swojej kategorii. Dzięki zwiększonej końcówce zabiegowej pozwala wykonać zabieg epilacji dużych obszarów w zaledwie kilka minut, np. całych pleców zaledwie w 3 minuty!

 Skuteczność 

Wyższa skuteczność zabiegów laserem diodowym Vectus w stosunku do wiodącej technologii rynkowej jest potwierdzona badaniami klinicznymi.

Zabieg wykonasz w Elite Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki. Dowiedz się więcej na www.elite.waw.pl

Elite Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki specjalizuje się w trwałej depilacji laserowej najskuteczniejszymi i najlepszymi laserami oraz urządzeniami IPL na świecie. Jako jedno z pierwszych w Polsce wprowadził tę usługę w 1999 roku i mając obecnie największe doświadczenie może zagwarantować najskuteczniejsze rezultaty zabiegów.