POCZUJ SMAK DOJRZAŁYCH POMIDORÓW!

POCZUJ SMAK DOJRZAŁYCH POMIDORÓW!

752
0
PODZIEL SIĘ
pizza

Jesień to idealny sezon na wykorzystanie w kuchni pomidorów z puszki. Czy wiesz jednak, że nie wszystkie są takie same? Jeśli chcesz poczuć smak dojrzałych włoskich pomidorów, wybierz produkty Cirio. Nowością w ofercie marki jest sos do pizzy, dzięki któremu szybko przygotujesz pyszne danie dla rodziny i przyjaciół! 

W 1856 roku Francesco Cirio był pionierem w produkcji warzyw i owoców w puszce, udoskonalając technikę apertyzacji, dzięki której problem szybko psujących się warzyw i owoców został rozwiązany. W wieku zaledwie 20 lat Francesco Cirio otworzył pierwszą fabrykę w Turynie, która zapoczątkowała światowy sukces naszej marki.

Dziś, po 160 latach, marka kontynuuje tradycję zapoczątkowane w XIX wieku. Jej siłą są ludzie, którzy z zaangażowaniem i pasją każdego dnia dostarczają Ci to, co we włoskiej kuchni najlepsze.

Jakość Cirio to 100% włoskich pomidorów, kontrolowanych na każdym etapie produkcji. Dzięki włoskiemu słońcu i naszej pracy do Twojej kuchni trafiają wyłącznie włoskie pomidory zebrane w optymalnej fazie dojrzałości i przetwarzane krótko po zbiorach.

Inspirującą nowością Cirio na pomidorową jesień jest pyszny Sos do pizzy!

Drobno pokrojone pomidory z dodatkiem ziół i przypraw śródziemnomorskich (bazylia, oregano, majeranek) tworzą pyszny, kremowy, gotowy sos do przygotowania prawdziwej, włoskiej pizzy. Wygodne opakowanie 190 g w sam raz na jedną dużą pizzę!

Cena: 190 g, ok. 4,50 zł

sos do pizzy Cirio

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułGlutoretki do mycia dla dzieci Marion
Następny artykułINNOWACYJNE MAKARONY AGNESI
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.