Q&Q SMILE – EKO ZEGARKI ŁADOWANE SŁONCEM!

Q&Q SMILE – EKO ZEGARKI ŁADOWANE SŁONCEM!

3504
0
PODZIEL SIĘ
zegarek

Czy w modzie i w byciu trendy jest miejsce na ekologię? Oczywiście! Barwna kolekcja zegarków Q&Q SMILE jest tego najlepszym przykładem. Moc kolorów, wzorów i stylowych łączeń, a wszystko w przyjaznej środowisku odsłonie.

zegarekNie bez powodu zegarki noszą nazwę Q&Q Smile – już pierwszy rzut oka na kolekcję wywołuje pozytywne emocje. Wystarczy spojrzeć na przeplatające się morze barw, bujną kolorystykę, niecodzienne, stylowe łączenie kontrastów, aby mimowolnie poczuć radość i uśmiech na twarzy. Niemniej jednak, to nie sam design zegarków sprawia, że są one tak wyjątkowe. Wszystkie modele Q&Q Smile zostały zaprojektowane w duchu i w zgodzie z ekologią. Tradycyjną baterię zastąpiono w nich panelem słonecznym wbudowanym na tarczy. Wystarczy wyeksponować zegarek na kilka godzin na słońce, aby później nieprzerwanie wskazywał godzinę przez następne 90 dni. Co więcej, paski i koperty czasomierzy wykonane są w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu. Dzięki temu zegarki są nie tylko ekologiczne, ale także lekkie, przyjemne w noszeniu, przy czym pozostają solidne i trwałe – ich żywotność wynosi około 10 lat.

zegarekQ&Q Smile to idealna i modna propozycja dodatku na wiosnę i lato, gdy w modzie przestają królować zimowe szarości, a ich miejsce zastępują jasne i „żywe” kolory. W zależności od preferencji, wśród szerokiej gamy zegarków znajdziemy zarówno bardzo intensywne łączenia barw, ale też stonowane, takie które będą pasowały niemal do każdego „looku”, np. modele w całości białe czy czarne. Zabawa kolorami to jednak nie wszystko. Projektanci marki z łatwością wplatają w design fantazyjne nadruki – paski, trójkąty, kwadraty czy też imitacje pochodzące ze świata przyrody jak skóra węża, pawie pióra czy zebra. Q&Q Smile to egzotyczna i ekologiczna podróż do świata modowych dodatków w najlepszym wydaniu. Nic więc dziwnego, że w 2014 roku jedną z linii zaprojektowała niemniej oryginalna i barwna Gwen Stefani.

Zegarki dostępne w sieci salonów Time Trend, Euro Time i u partnerów handlowych firmy Zibi. Ceny prezentowanych zegarków: 139 zł.