ROSE DES CHAMPS L’OCCITANE

ROSE DES CHAMPS L’OCCITANE

381
0
PODZIEL SIĘ

Niczym żyjące wspomnienie dzikich, pachnących łąk Prowansji, linia Rose des Champs przywołuje uczucie wolności swoim błogim, kwiatowym i bogatym zapachem. Sprawdź, co znajdziesz w kolekcji.

Pamiętacie opowieść o czterech córkach hrabiego z Forcalqier, która towarzyszyła zapachowi L'Occitane Rose 4 Reines? Małgorzata, Eleonora, Sancja i Beatrycze miały swoje ulubione róże: francuską z Grasse, bułgarską, marokańską oraz turecką. Królewny uwielbiały spacery po prowansalskich łąkach i choć każda z nich zakochana była w zapachu swojej róży, wszystkie nie mogły oprzeć się urokowi tej o nieco buntowniczym usposobieniu. Roztaczany przez nią zapach wolności urzekał miłujące naturę hrabianki – podziwiały majestat dzikiej królowej, otoczonej kolorowym orszakiem tysięcy polnych kwiatów. Jakie imię można nadać róży, która z taką gracją łamie konwencje? To dzika królowa łąk – polna róża.

Wszystkie produkty linii Rose des Champs zawierają wyciąg z prowansalskiej polnej róży oraz czyste aromaty innych polnych kwiatów.

Woda toaletowa (167 zł/75 ml) – niczym bukiet świeżo zerwanych polnych kwiatów, zapach wody toaletowej Rose des Champs oczarowuje zielonymi i kwiatowymi nutami:

  • nuty głowy – młoda trawa, gruszka, cytryna
  • nuty serca – polna róża, kwiaty polne
  • nuty bazy – cedr, fasola tonka.

Perfumy w kremie (45 zł/7g) – to esencja wody toaletowej zamknięta w uroczym puzderku. Dzięki niemu zapach Rose des Champs będziesz miała zawsze ze sobą – możesz go użyć w każdej chwili i w każdym miejscu.

Jedwabisty żel pod prysznic (92 zł/250 ml) – mleczny żel wzbogacony olejkiem z krzewu różanego nawilża skórę, pozostawiając ją gładką i delikatnie pachnącą.

Perłowy krem do rąk (29,90 zł/30 ml) – krem z mikroperełkami olejku z krzewu różanego, wnika w skórę nawilżając ją i delikatnie perfumując.