SKINALLURE ALL-IN-ONE

SKINALLURE ALL-IN-ONE

573
0
PODZIEL SIĘ

Skinallure

SkinAllure All-In-One Anti Aging Complex (211 zł/30 ml, dostępny na www.skinallure.pl

 

SkinAllure All-In-One Anti Aging Complex to innowacyjna kuracja peptydowa, która redukuje zmarszczki dając efekty podobne do tych po iniekcji toksyną botulinową. Sprawdź, jak to możliwe!

 

Na czym polega innowacyjność SkinAllure?

SkinAllure to maksymalne stężenia peptydów – minibiałek, będących najnowszym odkryciem naukowym w dziedzinie farmakologii. Gwarantują one zmniejszenie zmarszczek mimicznych, poprzez zrelaksowanie skurczów mięśni w okolicach zmarszczek oraz odbudowę kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Proces jest podparty i udowodniony badaniami klinicznymi w międzynarodowych ośrodkach badawczych.

SkinAllure to idealne uzupełnienie po zabiegach mezoterapii. Poprawa wyglądu skóry w okolicach bruzd mimicznych i szyi widoczna jest już po 30 dniach stosowania. Preparat przeznaczony do wszystkich typów skóry, w 100% bezpieczny, dający długotrwałe rezultaty. Kosmetyk, oprócz właściwości odmładzających, zapewnia kompleksową, codzienną pielęgnację skóry – nawilża, ujędrnia i działa antyoksydacyjnie.

 

Stosowanie

Dla najlepszego efektu proponujemy używanie niewielkiej ilości produktu na noc, na dokładnie oczyszczoną i osuszoną skórę w okolicach zmarszczek mimicznych oraz szyi. Przez kilka sekund po zastosowaniu może wystąpić uczucie szczypania i mrowienia, ale nie masz co się obawiać – jest to terapeutyczny efekt działania zawartych w kremie peptydów. Warto podkreślić, że jednorazowe zwiększenie ilości preparatu nie ma wpływu na skuteczność przeciwzmarszczkową.