SŁODKI DZIEŃ CHŁOPAKA

SŁODKI DZIEŃ CHŁOPAKA

2076
0
PODZIEL SIĘ

Chocolissimo, czekoladowy samochód, figurki z czekolady Chocolissimo, czekoladowy samochód, figurki z czekolady  Chocolissimo, czekoladowy samochód, figurki z czekolady

 

Już 30 września będziemy świętować Dzień Chłopaka! Jeśli nie masz pomysłu na prezent, do słodkiego buziaka możesz dołączyć czekoladowy wyrób marki chocolissimo. Co powiesz na zestaw narzędzi do majsterkowania wykonanych z czekolady lub czekoladowy motor? Sprawdź nasze propozycje!

logo Chocolissimo

Każdy z czekoladowych wyrobów chocolissimo jest tworzony z pasją. Produkty marki to nie tylko jakość i smak czekolady, która przeznaczona jest dla koneserów. Chocolissimo dba również o różnorodność asortymentu, wiedząc, że czekolada to nie tylko forma wyjątkowego upominku, ale też sposób na zaspokojenie własnych pragnień. 

Aby zaspokoić… pragnienia mężczyzn, chocolissimo z okazji zbliżającego się Dnia Chłopaka przygotowało czekoladowe wyroby w prawdziwie męskim stylu. Oto one!

Dla majsterkowicza… czekoladowy zestaw narzędzi

Chocolissimo, zestaw narzędzi, czekoladki, czekolada dla mężczyzn

Idealny prezent dla inżynierów, majsterkowiczów oraz wszystkich złotych rączek. Może się także przydać na parapetówkę lub generalny remont :-)
 Czekoladowe narzędzia to starannie wykonane: piła, młotek, klucz francuski, śrubokręt oraz kombinerki. (29,50 zł)

Chocolissimo, czekoladki, czekoladowe figurki, czekolada dla mężczyznDla amatora dobrego smaku… butelka piwa z czekolady

Czekoladowa butelka piwa wykonana z deserowej czekolady, opatrzona papierową etykietą, to idealny pomysł zastępujący prawdziwe piwo wielbicielom złocistego trunku. Butelka jest opakowana dodatkowo w torebkę chocolissimo. (43,90 zł)

Dla miłośnika szybkości… motocykl z czekolady

Chocolissimo, czekoladki, czekoladowe figurki, czekolada dla mężczyzn

Jeśli chłopak, którego chcesz odbarować tym prezentem, jest miłośnikiem motoryzacji, będzie miał dylemat – wygląda tak oryginalnie, że aż żal go zjeść… Motocykl zapakowany jest w przezroczyste opakowanie oraz torbę chocolissimo. (39,50 zł)

Dla prawdziwego mężczyzny… czekoladowy zestaw do golenia

Chocolissimo, czekoladki, czekoladowe figurki, czekolada dla mężczyzn

Czekoladowy zestaw przyborów do golenia to oryginalny upominek dla każdego mężczyzny dbającego o swój zarost i lubiącego czekoladę. Ten produkt na pewno będzie udaną i smaczną niespodzianką. (39 zł)

Dla kolekcjonera… słodkie auta jego marzeń

Chocolissimo, czekoladki, czekoladowe figurki, czekolada dla mężczyzn

Sportowe BMW Z3 Roadster zostało wykonane w całości z pysznej czekolady chocolissimo. Samochód ten zaspokoi gusta wielbicieli szybkich aut oraz czekolady najwyższej jakości. (49,50 zł)

 

Dowiedz się więcej na www.chocolissimo.pl

Chocolissimo, czekoladki dla chłopaka