WIOSNA NA SPORTOWO!

WIOSNA NA SPORTOWO!

933
0
PODZIEL SIĘ
stylizacja

Już jest! Co prawda na razie kalendarzowa, a nie pogodowa, ale jest – wiooosna! 🙂 Co za tym idzie? A no to, że zapewne więcej czasu będziemy teraz spędzały na świeżym powietrzu, również uprawiając sporty. Zatem odiewczne pytanie brzmi: w co się ubrać, by było modnie i wygodnie?

Nic nie wpływa tak pozytywnie na nasze ciało i umysł jak sport. Zwykle właśnie z początkiem wiosny planujemy schudnąć, popracować nad formą czy po prostu nieco wyrzeźbić naszą sylwetkę. Podczas wysiłku fizycznego wydzielane są endorfiny, odpowiedzialne za dobry nastrój.

Dobrym początkiem będzie zaopatrzenie się w sportowe legginsy lub dresy, odpowiednie na wiosenne chłody. Tu przyda się również bluza, najlepiej z kapturem, który będzie chronił nasze uszy i głowę w razie nieprzewidzianego deszczu lub wiatru. Podstawą są również dobre buty, dobrane zawsze do naszej aktywności i biustonosz sportowy.

Warto również zainwestować w kosmetyki, które przygotują naszą skórę do lata. Dobrym wyborem będą skruby i nawilżające balsamy, najlepiej ekologiczne. Odpowiednie nawilżanie to podstawa dlatego poza dobrymi kosmetykami postaw na picie dużych ilości wody!

Sprawdź nasze sportowe stylizacje na wiosnę!

Stylizacja 1

stylizacjaBluza AnimalsWave/www.animalswave.com, plecak, buty, okulary, słuchawki Assos/www.assos.com, legginsy OkuAku/www.madmosquitostore.com, ekologiczny balsam do ciała Domowy Kosmetyk/www.domowykosmetyk.pl.

Stylizacja 2

stylizacjaEkologiczny scrub do ciała Domowy Kosmetyk/www.domowykosmetyk.pl, legginsy OkuAku/www.madmosquitostore.com, bluza AnimalsWave/www.animalswave.com, buty, plecak, słuchawki, okulary Assos/www.assos.com, lakier do paznokci TopShop/www.topshop.com.

Stylizacja 3

stylizacjaBluza Taff One www.taff.one, legginsy MadMosquito www.madmosquitostore.com, stanik sportowy Adidas/www.adidas.com, plecak, słuchawki, buty Assos/www.assos.com, ekologiczny balsam do ust Domowy Kosmetyk/www.domowykosmetyk.pl.

Stylizacja 4

stylizacjaKoszulka OkuAku/www.madmosquitostore.com, słuchawki, plecak, stanik sportowy Asos/www.asos.com, ekologiczny krem do twarzy Domowy Kosmetyk/www.domowykosmetyk.pl, buty Nike/www.nike.com, spodnie Taff One/www.taff.one.