WYGRAJ I PRZETESTUJ LAKIER DO UST ROUGE LAQUE BOURJOIS!

WYGRAJ I PRZETESTUJ LAKIER DO UST ROUGE LAQUE BOURJOIS!

473
0
PODZIEL SIĘ
bourjois lakier do ust

lakier do ust bourjoisUwielbisz malować usta? Makijaż bez pomadki to dla Ciebie make-up stracony? W takim razie ten konkurs jest dla Ciebie! Do wygrania i przetestowania mamy aż 50 lakierów do ust Rouge Lague!

Co powiesz na 100% elegancji i innowacji? Rouge Laque to lakier, który stawi czoła każdemu wyzwaniu. W czym tkwi jego tajemnica? Jest płynny, ale nie klei się jak zwykły błyszczyk. Ponadto jest równie lekki i trwały jak klasyczna szminka i oszałamia ultraintensywnymi kolorami!

I co za design! Ekstrawaganckie opakowanie odwierciedla atrybut blasku Rouge Laque. Przybrało nowoczesny kształt, a ścięty aplikator ułatwia dokładniejszą aplikację i doskonale podkreśla usta intensywnym kolorem i satynowym połyskiem już za jednym pociągnięciem. Szybko i efektownie!

W zależności od Twojej karnacji, koloru włosów czy po prostu ochoty, możesz wybrać odcień z jednej z 3 grup: Nude, Świetliste lub Ciemne.

Ważne triki dotyczące aplikacji lakieru Rouge Laque:

1. Wykonaj peeling ust – bez tego żadna pomadka nie będzie wyglądać fantastycznie. Nawilżenie ust jest szczególnie ważne zwłaszcza przy aplikowaniu trwałych pomadek.
2. Nałóż korektor wokół ust i na same usta – ta czynność sprawi, że kontury ust będą dokładniej zaznaczone.
3. Następnie niewielka ilością lakieru obrysuj kontur ust, nadając im odpowiedni kształt. Ważne, żeby zrobić to precyzyjnie, ponieważ pomadka utrwala makijaż już od pierwszych chwili aplikacji. Powtórz czynność raz jeszcze, wypełniając dokładnie środek i brzegi ust.
4. Przy nierównych konturach ust wyraźniej zaznacz łuk górnej wargi, podkreślając widoczną literę M. Następnie dolną wargę obrysuj wychodząc poza jej zewnętrzny kontur, a brzegi ust wykonturuj już delikatniej.
5. Białą kredka lub rozświetlającym pudrem zaznacz łuk kupidyna – ten trik znaczaco powiększa usta 🙂
6. Opadające kąciki zniwelujesz, jeśli brzegi ust wyciągniesz poza zewnętrzny kontur, zaokrąglając je nieco ku górze.
7. Malowanie ust lakierem jest możliwe także bez konturowki, dzięki aplikatorowi który precyzyjnie podkreśla kontur i środek ust!

Wygraj i przetestuj 1 z 50 lakierów do ust!

Jesteś ciekawa, jak Rouge Laque będzie prezentował się na Twoich ustach? Weź udział w naszym facebookowym konkursie, w którym czeka na Was aż 50 lakierów do ust Bourjois.

button-konkurs

A to mała kolorystyczna ściągawka dla Was!

Nude

  • 01 Majes’pink
  • 02 Toute Nude
  • 03 Jolie Brune

Świetliste

  • 04 Selfpeach
  • 05 Red to Toes
  • 06 Framboiselle

Ciemne

  • 07 Purpledélique
  • 08 Bloody Berry

Więcej na: www.bourjois.pl

asset_f_logo_lgZostań fanką BOURJOIS POLSKA >>>

logo_Bourjois_tlo