100% ochrona z Always Ultra

100% ochrona z Always Ultra

1375
0
PODZIEL SIĘ

Szczególnie w "te dni" kobiety potrzebują czuć się pewnie, nowe Always Ultra mogą w tym pomóc, bowiem zapewniają do 100% ochrony przed przeciekaniem,

Każda dziewczyna lubi czuć się doceniana – szczególnie wtedy, kiedy np. udaje jej się zaskoczyć widownię wymagającym występem. Niezależnie od tego, czy jest to trudna figura akrobatyczna, czy popis gry na bębnach, aplauz widowni buduje pewność siebie i utwierdza w przekonaniu, że to, co robimy ma sens.

Powinnyśmy pokazywać nasze talenty – to dzięki nim każda z nas jest wyjątkowa. One wiele o nas mówią i pomagają budować naszą tożsamość. Niestety zdarza się, że nasza kondycja psychofizyczna nie pozwala nam realizować naszych pasji. W trudniejszych chwilach, niektóre dziewczyny zamiast błyszczeć na scenie, wolą się wycofać i  po prostu zostać w domu.

Skąd wynika ta zmiana w zachowaniu? Dlaczego tracimy pewność siebie, kiedy zbliża się miesiączka? Jest wiele powodów, by się usprawiedliwiać w „te dni”, jednakże kluczowym czynnikiem wpływającym na spadek pewności siebie jest brak poczucia odpowiedniej ochrony. Nie wierzymy, że podpaski, których używamy w trakcie miesiączki, są w stanie nas prawidłowo ochronić i zapewnić komfort. Jak więc odzyskać pewność siebie podczas „tych dni”?

 

Pewność siebie zaczyna się od właściwej ochrony

Always rozumie, że pewność siebie wiąże się z poczuciem bezpieczeństwa i właściwą ochroną, szczególnie w czasie miesiączki. Nowe podpaski Always Ultra posiadają wkład o unikalnej  konstrukcji i zapewniają do 100% ochrony, bo z łatwością wchłaniają płyn i zatrzymują go w środku, przekształcając w żel. Oznacza to, że wewnątrz podpaski płyn zostaje "uwięziony" (zamknięty) w postaci żelu i nawet pod naciskiem nie wydostaje się na zewnątrz. Dzięki ochronie Always Ultra możemy czuć się pewnie podczas wykonywania wszystkich codziennych obowiązków i prezentowania naszych pasji.

Choć tak cienkie, Always Ultra zapewniają do 100% ochrony przed przeciekaniem 

Teraz Always Ultra zawierają jeszcze więcej superabsorbentu, zamieniającego ciecz w żel. Dzięki niemu płyn zostaje szybko odprowadzony z dala od skóry i zamknięty  w środku podpaski – nie może się wydostać na zewnątrz. Ten superabsorbent jest w stanie wchłonąć do 30 razy większą ilość płynów niż sam waży! Dla porównania, celuloza wypełniająca podpaski Always Classic, może wchłonąć ilość płynów tylko dwukrotnie przeważającą jej wagę, a do tego nie zatrzymuje wilgoci tak skutecznie jak żel. To jest właśnie ta magia – tak cienka podpaska może dać tak dobrą ochronę.

  • 1g superabsorbentu Always Ultra wchłania do 30 g płynu, podczas gdy 1g celulozy zawartej w podpasce klasycznej  wchłania tylko 2g płynu (nie zamykając wilgoci wewnątrz wkładu).

Z Always Ultra kobiety  mogą czuć się bezpiecznie i pewnie – pojedyncza podpaska Always Ultra jest w stanie wchłonąć około 40 g płynu, co stanowi aż połowę ilości płynów wydzielanych w trakcie jednej miesiączki.

Wiedza buduje zaufanie : 3 zaskakujące fakty dotyczące miesiączki

• Przeciętnie krwawienie miesiączkowe waży około 80 g – to mniej niż filiżanka herbaty.

• 80% płynu pojawia się w ciągu pierwszych 3 dni. Najwięcej płynu kobiety tracą drugiego dnia miesiączki.

• Kobieta w ciągu całego swojego życia miesiączkuje średnio przez 2600 dni.

Nie trać okazji by się wyróżnić z Always Ultra

Bez względu na to, czy olśniewasz wspaniałym strojem i występem tanecznym na scenie, czy porywasz tłum swoim śpiewem, Always Ultra – dzięki technologii zamieniającej wilgoć w żel – zapewniają do 100% ochrony przed przeciekaniem. Nawet w „te dni” nie musisz się martwić o swój komfort. Nowe Always Ultra dostępne są w 4 rozmiarach: Normal Plus, Super Plus, Night i Extra Night, dzięki czemu zapewniają różne poziomy ochrony, odpowiadając na zróżnicowane potrzeby uzależnione zarówno od dnia miesiączki, jak i od indywidulanych cech kobiety.

Ceny:

Always Ultra Normal Plus (10 szt.) 4,71 zł/ (20 szt.) 9,42 zł/ (40 szt.)18,34 zł

Always Ultra Super Plus (8 szt.) 4,71 zł/ (16 szt.) 9,42 zł/(32 szt.) 18,34 zł

Always Ultra Night (7 szt.) 4,71 zł/ (14 szt.) 9,42 zł/ (28 szt.) 18,34 zł/ (12 szt.) 9,49 PLN

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMYFITNESSPAL
Następny artykułBlendery ręczne Sencor
Ciągle się uczę kolorowego i pięknego świata urody. Wierzę w moc natury, dlatego uwielbiam poznawać (by później zastosować) ciekawostki związane z naturalną pielęgnacją i zdrowym trybem życia (oczywiście używam też tradycyjnych kosmetyków ;) ) Zachwycam się pięknem i to nie tylko modą z lat 50. czy makijażem, ale i ponurą jesienią, niebem oraz… Formułą 1, czy muzyką elektroniczną. Znajdziecie mnie też na WirtualnaKlinika.pl.