15-LECIE BTL W POLSCE

15-LECIE BTL W POLSCE

1280
0
PODZIEL SIĘ
BTL w Polsce

28 września 2017 r. w Pałacu Sobańskich w samo południe odbyła się gala lidera na rynku dystrybucji sprzętu medycznego i kosmetycznego – znanej i cenionej marki BTL. Podczas wydarzenia świętującego 15-lecie BTL w Polsce odbyła się też premiera najnowszego multifunkcyjnego lasera trzeciej generacji – StarWalker. 

Od 25 lat na świecie, a od 15 w Polsce marka BTL wyznacza trendy na rynku wprowadzając  najnowsze technologie. Na gali, na którą przybyło ponad 100 dziennikarzy, Klienci BTL i wiele gwiazd, miała swój debiut prawdziwa gwiazda – StarWalker, ultrawydajny system laserowy Pico-Nano-KTP. Opowiedział o niej Sławomir Sobusiak, dyrektor zarządzający BTL w Polsce.

Wielki urodzinowy tort z logo BTL, obecność wielu gwiazd, które wręczyły statuetki „Marka z misją” dla wyróżnionych przez BTL firm – to tylko niektóre atrakcje tego wyjątkowego wydarzenia. 15-lecie firmy BTL w Polsce świętowały m.in.: Agnieszka Włodarczyk, Małgorzata Królikowska, Olga Bończyk, Olga Gintrowska, Marta Kuligowska, Beata Sadowska, Agnieszka Jastrzębska, Lidia Kalita, Olga Borys, Monika Zamachowska, Lidia Popiel, Olga Ciejek, Hanna Bakuła, Magda Modra, Kacper Krupski.

StarWalker – nowa gwiazda laseroterapii

To laser trzeciej generacji, który na nowo definiuje skuteczność zabiegów laserowych. System StarWalker Fotony generuje aż 4 długości fal laserowych i 14 trybów pracy na różnych rodzajach impulsów (piko-, nano-, mili- oraz mikosekundowych). O jego potędze świadczy fakt, że jest w stanie wyemitować gigantyczną moc w ultrakrótkich impulsach. Dzięki takiej zdolności nowa gwiazda laseroterapii jest bezkonkurencyjna w usuwaniu tatuaży (radzi sobie ze wszystkimi, nawet najtrudniejszymi barwnikami). Kompaktowy i designerski StarWalker to w rzeczywistości ogromny system laserowy – jest jednocześnie najwyższej klasy specjalistą w usuwaniu przebarwień, zmian naczyniowych, a także w odmładzaniu, terapii blizn, rozstępów, trądziku, a nawet w laserowej epilacji.

StarWalker-576x1024

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułRYŻE ŚWIATA
Następny artykułUSTA NA PIERWSZYM PLANIE
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.