35. MIĘDZYNARODOWY KONGRES I TARGI KOSMETOLOGICZNE LNE JUŻ ZA NAMI!

35. MIĘDZYNARODOWY KONGRES I TARGI KOSMETOLOGICZNE LNE JUŻ ZA NAMI!

1768
0
PODZIEL SIĘ
lne

Gdzie bije serce branży beauty? Jak pokazała frekwencja w pierwszy kwietniowy weekend – bez wątpienia w Krakowie. Co tam się działo? Co przegapiliście? I kiedy następne targi? O tym wszystkim przeczytacie poniżej.

lne35. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE odwiedziło niemal 9000 profesjonalistów, a ponad 5000 wzięło udział w sesjach edukacyjnych i warsztatach Masterclass. Tym samym wiosenna edycja zanotowała 20% wzrost odwiedzających w stosunku do kwietnia 2016. Z kolei w części targowej udział wzięło ponad 200 wystawców, którzy przez dwa dni prezentowali najnowsze rozwiązania z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, aparatury hi-tech, kosmetologii estetycznej, makijażu, manicure-pedicure, podologii oraz trychologii. Co istotne, również w przypadku powierzchni wystawienniczej odnotowano wzrost względem ubiegłej wiosny – tu także o 20%!

Ogromnym zainteresowaniem Uczestników jak zwykle cieszył się program merytoryczny Kongresu, który został podzielony na 5 sesji edukacyjnych przygotowanych we współpracy z wybitnymi ekspertami-praktykami z branży beauty.
W tej edycji odbyły się sesje: ogólna (anti-aging, medical beauty, body expert, trend report), biznes i komunikacja, masaż & wellness, trychologia estetyczna oraz make-up. Podczas paneli dyskusyjnych dotyczących zagadnień związanych z peelingami chemicznymi czy nowoczesnymi metodami biostymulacji skóry frekwencja przekroczyła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Dużym zainteresowaniem jak zwykle cieszył się blok biznesowy i medical beauty, obiecująco rozwija się też sesja trychologii estetycznej oraz pokazowa sesja make-up.
Z kolei warsztaty Masterclass zostały wyprzedane jeszcze przed rozpoczęciem Kongresu. Przyczyna? Ich tematyka to gorące branżowe tematy z podologii, mikroodżywiania, make-upu oraz trychologii. W programie nie zabrakło też pokazów najnowszych zabiegów – zaprezentowane zostały przez wystawców podczas dwudniowej sesji pokazów premierowych oraz na otwartej scenie pokazów manicure’u – i tu także ciężko było o wolne miejsca!

Podczas wiosennej edycji imprezy Redakcja LNE już po raz trzeci przeprowadziła konkurs Innowacje Kongresu i Targów LNE, a 21 laureatów zaprezentowało zwycięskie produkty w Galerii Innowacji. W programie imprezy nie zabrakło też niespodzianek! Tej wiosny Redakcja LNE połączyła siły z Europejską Fundacją Spa, czego efektem był odbywający się po raz pierwszy w ramach Kongresu LNE Europejski Kongres Spa, skierowany do managerów i dyrektorów ośrodków spa & wellness. Inspirujące wykłady i panele poprowadzili tu eksperci z Austrii, Francji, Wielkiej Brytanii, Niemiec i Polski.

35. Kongres i Targi LNE już za nami, jednak nie zwalniamy tempa i już planujemy kolejne edycje imprezy. Bez wątpienia będą równie inspirujące, co będziecie mogli sprawdzić sami już 4–5 listopada na 36. Kongresie i Targach LNE!

Zobacz foto i wideorelacje:

  • http://lne.pl/fotorelacja-z-35-kongresu-i-targow-lne i http://lne.pl/zobacz-relacje-z-35-kongres-i-targow-lne
  • http://lne.pl/innowacje-35-kongresu-i-targow-lne
  •  http://lne.pl/fotorelacja-z-europejskiego-kongresu-spa

www.lne.pl