ABSOLUTNE WYGŁADZENIE CLARINS

ABSOLUTNE WYGŁADZENIE CLARINS

1044
0
PODZIEL SIĘ

fot. Clarins

Ten zabieg naprawdę natychmiast napina i wygładza skórę – miałam po nim nawet wrażenie, że spłyciły mi się bruzdy nosowo-wargowe. Poza tym jest bardzo relaksujący – to zasługa sławnego masażu, tzw. dotyku Clarinsa. Polecam przed wielkim wyjściem i nie tylko:-) (AK)

Clarins Skin SpaW zabiegu Absolutne Wygładzenie wykorzystuje się maskę Age-Fighting Mask with Peptides – w postaci chusteczki nasączonej w 100% peptydami (tetrapeptydami, trójpeptydami i dwupeptydami), które mają działanie ujędrniające. Peptydy polepszają odnowę komórkową, stymulują też syntezę kolagenu, silnie napinając i wygładzając skórę. 

Wcześniej oczywiście jest też etap oczyszczania skóry oraz przyjemny i skuteczny peeling łączący działanie emulsji mechanicznie złuszczającej z płynem na bazie kwasów AHA. Bardzo lubię też wykonywany w trakcie aplikacji kolejnych kosmetyków specjalny masaż Clarinsa (opuszkami palców i całymi dłońmi – na zasadzie „przytykania”), który nie tylko dodatkowo liftinguje skórę, ale też bardzo relaksuje (kosmetyczka masuje też w trakcie zabiegu dekolt, ramiona, dłonie i stopy). 

Na koniec nakładane jest serum dobrane do wieku skóry: albo z odmładzającej serii Extra-Firming, albo energetyzującej i dodającej blasku Super Restorative.

Zabieg trwa ok. 1 godziny 15 minut, od razu twoja skóra staje się gładsza, bardziej promienna, wyraźnie napięta w dotyku, moim zdaniem spłycone są nie tylko małe, ale też te głębsze zmarszczki. 

Clarins Skin Spa

Przy okazji polecam nowy salon Clarinsa przy ul. Różanej 8/10 w Warszawie. Jest duży, przestronny, jego wystrój jest utrzymany w ciepłej, ale dosyć minimalistycznej stylistyce typowej dla Clarinsa. Bardzo wysoka jakość obsługi, przyjemna i niekrępująca atmosfera. Na miejscu można też kupić wszystkie produkty marki, działa też sklep internetowy! Salon oferuje sporo promocji i ofert specjalnych, np. dla nowożeńców, dla panów, przy wykupieniu 10 zabiegów ostatni gratis itp. 

Wszystkie szczegóły na: www.clarins.pl

Fot. salonu – Clarins Skin Spa