Ambi Pur – Japan Tatami

Ambi Pur – Japan Tatami

2383
0
PODZIEL SIĘ

Chciałabyś poczuć magię orientu w Twoim domu? To możliwe dzięki intrygującemu Ambi Pur Japan Tatami. 

Japońskie wnętrza charakteryzuje nie tylko prostota czy oszczędność form, lecz przede wszystkim nieustanne poszukiwanie harmonii, którą w dużej mierze można osiągnąć dzięki odpowiedniemu zapachowi. Taki właśnie jest AMBI PUR o intrygującym zapachu JAPAN TATAMI, który powstał z inspiracji dalekowschodnimi podróżami. Wyraźnie wyczuwalne w odświeżaczu nuty trawy Igusa – używanej przez Japończyków do wytwarzania mat tatami – przenoszą myślami do Kraju Kwitnącej Wiśni.

AMBI PUR JAPAN TATAMI

powstał z inspiracji orientalnymi podróżami i podkreśla aromaty charakterystyczne dla Japonii. Zapach jest niezwykle kojący i świeży, muśnięty dotykiem suszonych ziół i rumianku. Pozwala stworzyć w domu atmosferę harmonii i spokoju.

 

DŁUGOTRWAŁA ŚWIEŻOŚĆ Z AMBI PUR

 Ambi Pur Japan Tatami to produkt o wyjątkowym działaniu, który wniesie do domu powiew świeżości i sprawi, że w swoim domu poczujesz klimat Japonii.Aby na dobre wprowadzić do swoich wnętrz japońską harmonię, a jednocześnie pokonać pojawiające się nieprzyjemne zapachy – potrzebny jest produkt dobrej jakości, gwarantujący wysoką skuteczność. Taki jest właśnie nowy odświeżacz Ambi Pur JAPAN TATAMINiezawodna technologia eliminowania nieprzyjemnych zapachów usunie przykrą woń z Twojego otoczenia, pozostawiając wokół wyłącznie subtelną kompozycję zapachową, a przyjemny zapach utrzyma się do 80 dni.

Cena : starter ok 18 zł, wkład ok 14 zł 

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułProfesjonalna pielęgnacja od Bielendy
Następny artykułDermokosmetyki Hand Line i Foot Line – Ava
Ciągle się uczę kolorowego i pięknego świata urody. Wierzę w moc natury, dlatego uwielbiam poznawać (by później zastosować) ciekawostki związane z naturalną pielęgnacją i zdrowym trybem życia (oczywiście używam też tradycyjnych kosmetyków ;) ) Zachwycam się pięknem i to nie tylko modą z lat 50. czy makijażem, ale i ponurą jesienią, niebem oraz… Formułą 1, czy muzyką elektroniczną. Znajdziecie mnie też na WirtualnaKlinika.pl.