AMERYKAŃSKA PRZYGODA MARCELINY – JEDZIEMY DO SAN FRANCISCO!

1924
0
PODZIEL SIĘ

Chciałybyście mieć taki makijaż jak Marcelina? Nie dziwimy się – my także 🙂 Ale skąd mamy wiedzieć, czym jest umalowana? W ofercie Bell HypoAllergenic znajdziemy tyyyle kolorów – jak rozpoznać ten Marceliny? Nic prostszego! Ambasadorka marki stworzyła linię matowych pomadek i lakierów do paznokci By Marcelina inspirowanych swoimi podróżami. Gdzie zabieramy Was tym razem? Z Las Vegas lecimy do San Francisco!

bell logo

Wiosna 2017 w Bell HypoAllergenic to kolekcja matowych pomadek i lakierów do paznokci, która powstała by uczcić kolejną rocznicę współpracy marki z ambasadorką – Marceliną Zawadzką. Kolekcja obejmuje sześć matowych pomadek w zgaszonych odcieniach, które uzupełnia 5 lakierów do paznokci oraz cztery pomadki w intensywnych odcieniach, do których dopasowane są konturówki w tej samej tonacji. Harmonijna paleta odcieni inspirowana jest ważnymi dla ambasadorki miastami na całym świecie. Naturalne piękno ust podkreślają zarówno subtelne, jak i odważne kolory w matowym wydaniu.

Chcesz wykonać taki makijaż, jaki Małgosia Smelcerz wybrała dla Marceliny? W takim razie potrzebne Ci będą te oto produkty:

cienie bellSatynowo-kremowe cienie do powiek Nude Eyeshadow (01)

To intensywnie kryjące, ale w subtelnych odcieniach. Mają kremową i lekką formułę, która zapewnia trwałość makijażu oczu, bez wrażenia ciężkości. Aksamitna warstwa dokładnie kryje powieki, zmysłowo podkreślając oczy. Głęboki kolor zdobi spojrzenie przez długie godziny, ponieważ delikatny efekt nie znika – cienie nie osypują się i nie gromadzą w załamaniach powiek. To naprawdę świetny kosmetyk dający możliwość wyczarowania wielu ciekawych makijaży w zależności od tego, których odcieni i z jaką intensywnością użyjemy.

san franciscoMatowa pomadka w płynie Mat Liquid Lipstick (04 San Francisco)

Kolekcja matowych pomadek by Marcelina została zainspirowana ważnymi dla niej miejscami na całym świecie. Intensywnie napigmentowane pomadki pozostawiają trwały, matowy efekt makijażu, a modne kolory podkreślają naturalne piękno ust. Tym razem Małgosia użyła odcienia 04 San Francisco, o którym Marcelina mówi tak: Odcień odważny i wyrazisty. Dokładnie taki, jak San Francisco! Kocham to miasto, bo jest synonimem braku ograniczeń i wolności wyrażania siebie. Podczas pobytu w San Francisco poznałam niesamowitych ludzi – każdy z nich miał naprawdę oryginalną osobowość.

Trwały lakier do paznokci Long Lasting Nail Enamel (23 San Francisco)

bell lacierUzupełnieniem tego makijażu jest lakier do paznokci, dostosowany do odcienia pomadki. Nowoczesna formuła przepuszczająca powietrze pozwala na odpowiednie dotlenienie płytki paznokcia poprzez swobodną wymianę cząsteczek tlenu pod powłoką lakieru. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości polimerów produkt jest bardziej odporny na ścieranie, odpryski i kruszenie. Precyzyjne nałożenie bez pozostawiania smug jest możliwe dzięki pędzelkowi dopasowującemu się do każdego rodzaju paznokcia.

Proste, prawda? 🙂

Polub Bell HypoAllergenic na https://www.facebook.com/Bell.HYPOAllergenic i obserwuj na https://www.instagram.com/bell.hypoallergenic/

Marcelina

podpis marceliny