ARIEL FASHION SHOW

ARIEL FASHION SHOW

787
0
PODZIEL SIĘ

Ariel Fashion Show

Podczas Ariel Fashion Show mieliśmy okazję poznać najnowszy produkt marki, wyjątkowe kapsułki Ariel Power Capsules, i zobaczyć kolekcję trójki polskich projektantów, stowrzoną specjalnie na to wydarzenie. Poznaj szczegóły!

Prezentacja nowych kapsułek piorących Ariel odbyła się w warszawskim studiu Pin Up. W świat mody i technologicznych innowacji gości spotkania wprowadził Olivier Janiak w towarzystwie prezenterki i piosenkarki – Patrycji Kazadi, dla której nowe. Najnowsze kapsułki od marki Ariel zostały zaprezentowane przez Małgorzatę Mejer, przedstawiciela firmy Procter & Gamble.

Kapsułki Ariel Power zapewniają wydajność za sprawą swojej unikalnej trójkomorowej struktury, która sprawia, że to, co do niedawna było niemożliwe, okazało się możliwe. Dzięki tej strukturze udało się stworzyć silnie działającą kombinację składników o intensywności działania, której wcześniej nie można było uzyskać w płynie czy kapsułkach do prania. Składniki pozostają odseparowane, aż do momentu rozpoczęcia prania.  Pod wpływem wody warstwa rozdzielająca ulega błyskawicznemu rozpuszczeniu, a skoncentrowane detergenty zaczynają skutecznie działać. Dzięki tej formule, moc jednej małej kapsułki jest w stanie poradzić sobie z całą porcją prania, zapewniając najlepsze rezultaty spośród wszystkich  płynów do prania i kapsułek Ariel. Ta przełomowa kombinacja technologii pozwala na doskonałe usuwanie plam, utrzymuje zarówno biel i żywość kolorów odzieży, jednocześnie dbając o tkaniny i zapewniając nieskazitelne rezultaty za każdym razem.

Małgorzata Mejer

Ariel Power Capsules

Wyjątkowy pokaz mody!

Kolejnym elementem spotkania był pokaz autorskich kolekcji trójki projektantów: Madoxa, She/s A Riot i Natalii Siebuły, którzy zostali zaproszeni do współpracy przy projekcie. Stworzyli oni, na potrzeby prezentacji nowych kapsułek piorących Ariel, wyjątkową kolekcję ubrań. Projektanci zainspirowali się najnowszą technologią i funkcjonalnością w modzie. Młodzi projektanci z entuzjazmem podeszli do współpracy:

  • Idea najnowszyego produktu marki Ariel, small is powerful, świetnie wpisuje się w moją twórczość. Lubię bezpretensjonalne, a jednocześnie ciekawe rozwiązania. Umiejętnie wykorzystana prostota jest zdecydowanie najbardziej intrygująca, ma największą siłę przyciągania.” Madox
     
  • Zawsze lubię szybko widzieć efekty swojej pracy. Działam od razu, szybko, na sto procent. Podobnie Ariel Power Capsules – po zastosowaniu efekty są widoczne natychmiast, a ubrania dodatkowo pięknie pachną.” She/s a Riot
     
  • Ariel Power Capsules od razu mi się spodobał. Jest praktyczny i doskonały dla osób żyjących w biegu, dzięki technologii można wrzucić go do pralki nie martwiąc się o dawkowanie. Ponadto produkt zaparkowany jest w małe pudełko dzięki czemu zajmuje mało miejsca, a miejsce w kobiecej łazience jest bardzo ważne.” Natalia Siebuła.

Świeże spojrzenie na modę oraz proste projekty oddały ideę small is powerful, którą marka Ariel kierowała się, tworząc nowy produkt. Kompaktowe rozwiązania niosą w sobie wielką siłę, zarówno w modzie, jak i w praniu!