BALMAIN HAIR STYLING –TEXTURIZING VOLUME SPRAY

BALMAIN HAIR STYLING –TEXTURIZING VOLUME SPRAY

618
0
PODZIEL SIĘ

Oto kosmetyk z gamy 3w1 – połączenie soli teksturyzującej, lakieru i sprayu na objętość – taki właśnie jest Texturizing Volume Spray od Balmain!

Spray z linii Styling for Hair Couture Balmain  przeznaczony jest  do nadania włosom tekstury np. fal, zwiększenia objętości i utrwalenia fryzury. Tyle korzyści w jednym kosmetyku! Szybko i stylowo!

Dzięki sprytnemu połączeniu kilku produktów, stylizacja Twoich włosów skraca się do jednego etapu! Spray zastępuje tapirowanie, dzięki czemu świetnie sprawdza się w przypadku cienkich pasm. Aplikując go na włosy zmieniasz nie tylko ich teksturę i dodajesz mega objętości, ale także od razu utrwalasz ten efekt. Zabaw się w kreatora własnej fryzury – dzięki Texturizing Volume Spray od Balmain to takie proste i szybkie!
Proste, gustowne opakowanie w estetyce black&white oraz wyrafinowany, elegancki zapach charakterystyczny dla całej linii to esencja francuskiej elegancji.

Cena: 135 zł/ 200 ml

Produkty marki BALMAIN HAIR są dostępne w najlepszych salonach fryzjerskich w Polsce oraz w sklepie internetowym: http://sklep.balmainhairpoland.pl/

BALMAIN HAIR VISUEL