Balsam brązujący

Balsam brązujący

812
0
PODZIEL SIĘ

Balsam brązujący to idealna opcja dla tych, którym zależy na zdrowej opaleniźnie. Jest delikatniejszy i łatwiejszy niż samoopalacz i zdecydowanie zdrowszy niż solarium. Plusem balsamów brązujących jest ich łatwość stosowania (można używać zamiast balsamów po kąpieli) oraz delikatne działanie (odcień opalenizny można stopniować). Jeśli dojdziemy do wprawy w aplikacji, nie będzie tworzył smug i plam.

Balsam dobierz do rodzaju karnacji. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z balsamami brązującymi wybierz balsam do ciała delikatnie poprawiający koloryt.

Jak się przygotować do aplikacji balsamu brązującego?

Podobnie, jak w przypadku samoopalacza – należy wykonać peeling ze szczególnym uwzględnieniem okolic kostek, kolan, łokci. Aby nie zabarwić rąk, możesz użyć specjalnej rękawicy do nakładania samoopalacza lub posmarować dłonie kremem. Balsam staraj się nakładać równomiernie i w małych ilościach. Lepiej później zaaplikować balsam ponownie, niż walczyć ze zbyt ciemnym czy nierównomiernym zabarwieniem.

Balsamy brązujące, poza nadaniem subtelnej opalenizny, pełnią inne funkcje, np. ujędrniają, nawilżają, nadają ciału blask.

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBalsamy do ust
Następny artykułBaza pod makijaż
Ciągle się uczę kolorowego i pięknego świata urody. Wierzę w moc natury, dlatego uwielbiam poznawać (by później zastosować) ciekawostki związane z naturalną pielęgnacją i zdrowym trybem życia (oczywiście używam też tradycyjnych kosmetyków ;) ) Zachwycam się pięknem i to nie tylko modą z lat 50. czy makijażem, ale i ponurą jesienią, niebem oraz… Formułą 1, czy muzyką elektroniczną. Znajdziecie mnie też na WirtualnaKlinika.pl.