Baza – sekret idealnego manikiuru

Baza – sekret idealnego manikiuru

246
2
PODZIEL SIĘ

Mocne i zdrowe paznokcie to podstawa pięknego manicure. Przepis na idealne, mocne i zdrowe paznokcie? Zabieg proteinowy z wykorzystaniem bazy proteinowej Protein Base INDIGO. Polubicie proteinę!

Słabe, cienkie, podatne na uszkodzenia – to sygnał, że paznokcie potrzebują pilnego wsparcia i regeneracji. Na ich kondycję i wygląd wpływa wiele czynników, np. zła dieta czy uszkodzenia mechaniczne. Osłabione paznokcie to duże wyzwanie dla klientek oraz dla manikiurzystek – wykonanie pięknego manikiuru na osłabionych paznokciach jest bardzo trudne, a czasami nawet niemożliwe. Tu z rozwiązaniem przychodzi marka Indigo ze swoim zabiegiem proteinowym. Baza proteinowa tworzy na paznokciach perfekcyjnie gładką powierzchnię, a także umożliwia nadbudowanie płytki paznokcia.

Protein Base INDIGO – zalety

  1. Baza zawiera ekstrakt z protein

2. Jej bardzo gęsta konsystencja pozwala przedłużyć paznokieć nawet o 3 mm

3. Jest bezpieczna – chroni płytkę przed urazami i wpływem czynników zewnętrznych

4. Jest samopoziomująca – pozwala łatwo skorygować nierówności i nadbudować krzywą C

5. Jest twarda, a zarazem elastyczna – trwałość i świetna współpraca z naturalną płytką

Zabieg z wykorzystaniem bazy proteinowej rekomendowany jest osobom, których paznokcie są osłabione, łamliwe, mają nierównomierną i chropowatą strukturę oraz mają cienką i wyginającą się płytkę. Wzmacnia paznokcie, wydłuża trwałość manikiuru hybrydowego i wydłuża płytki.