BEAUTIFUL CHRISTMAS Z MARKĄ DIEGO DALLA PALMA PROFESSIONAL

BEAUTIFUL CHRISTMAS Z MARKĄ DIEGO DALLA PALMA PROFESSIONAL

694
0
PODZIEL SIĘ
diego dalla palma dal niej

Marka diego dalla palma professional została stworzona przez sławnego włoskiego wizażystę, który wspólnie z ekspertami pielęgnacji marki RVB SkinLab postanowił wyjść poza schemat tradycyjnej opieki nad skórą. Według niego nie ma ustalonych modeli piękna – każda kobieta jest inna, co sprawia, że jest niepowtarzalna. Ta sama zasada dotyczy zarówno makijażu jak i pielęgnacji. Powinny być one dostosowane jej indywidualnych potrzeb skóry oraz oczekiwań związanych z wyglądem. Dlatego zaproponował kosmetyki o wszechstronnym działaniu, dedykowane zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

swieta-2016_button_300px

Świąteczny zestaw Beautiful Christmas dla niej (258 zł, dostępny w gabinetach)

Zestaw zawiera dwa produkty do pielęgnacji twarzy o działaniu nawilżającym – Aktywny krem 24-godzinny oraz Koncentrat ceramidowy. Krem nawadnia skórę i chroni ją przed czynnikami zewnętrznymi. Koncentrat to z kolei preparat w formie serum – jego rolą jest regeneracja skóry i poprawa jej kondycji poprzez wzmacnianie cementu międzykomórkowego. Kosmetyki zawierają unikalny kompleks składników aktywnych 51+3 Hyalu Complex, w którego skład wchodzą m.in. kwas hialuronowy, witaminy, ceramidy i peptydy.

diego dalla palma dal niejŚwiąteczny zestaw Beautiful Christmas dla niego (270 zł, dostępny w gabinetach)

Zestaw kosmetyków z linii The Man. Zawiera dwa produkty do pielęgnacji twarzy z męskiej serii kosmetycznej tej marki. Pierwszym jest Żel do golenia. To preparat o żelowej formule, który wspiera komfortowe golenie – zmiękcza zarost, chroni skórę przed podrażnieniami, przeciwdziała zaczerwienieniom. Drugim kosmetykiem w zestawie jest Krem anti-age do cery i brody. Zawarty w kremie kompleks CellActive (połączenie żeń-szenia syberyjskiego i energetyzującej tauryny) regeneruje, usuwa zmęczenie, wygładza skórę, natomiast zestaw trzech olejków (organiczny z amazońskiej rośliny Patauà, ze słodkich migdałów oraz z jojoby) pomaga zmiękczyć zarost i sprawia, że jest łatwiejszy w stylizacji.

diego dalla palma dla niego

swieta-2016_button_300px