BIEGNIJ PRZECIW PRZEMOCY!

BIEGNIJ PRZECIW PRZEMOCY!

445
0
PODZIEL SIĘ

Avon Kontra Przemoc Bieg w Garwolinie 2014

Ruszyły zapisy na kolejny bieg „Avon kontra przemoc – biegnij w Garwolinie”. Sprawdź szczegóły!

Startują zapisy do 5. edycji wyjątkowego biegu na 10 km pod nazwą „Avon kontra przemoc – biegnij w Garwolinie”. Wydarzenie obędzie się dzięki zaangażowaniu marki Avon, Stowarzyszenia Truchtacz.pl oraz Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.

W tym roku wszyscy, którzy chcą powiedzieć stop przemocy i wesprzeć kampanię spotkają się na mecie w Garwolinie 15 czerwca. Startujemy o godzinie 12.00 z mostu na rzece Wildze!

Bieg jest nieodłącznym elementem Wielkiej Kampanii o Godność, którą marka Avon prowadzi w Polsce od 2008 roku. Akcja ma charakter społeczny i edukacyjny, jej celem jest głośny i wyraźny sprzeciw wobec przemocy dotykającej kobiety oraz wszelkich jej przejawów. Kampanię wspiera Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”.

Avon Kontra Przemoc Bieg w Garwolinie 2014Bieg jest wyrazem solidarności z akcją i przede wszystkim jej realnym wsparciem. 15 złotych z każdej opłaty startowej przekazywane jest na Kampanię. Zgłoszenia przyjmowane są elektronicznie na stronach internetowych: bieg.truchtacz.pl, datasport.pl. Będzie także możliwość zarejestrowania się w dniu startu. Opłaty za pakiet startowy zróżnicowane są od momentu rejestracji. Do 31 maja wynoszą: kobiety – 45 zł, mężczyźni – 55 zł, osoby powyżej 65. roku życia – 45 zł, natomiast od 1 czerwca kwoty wzrosną o 20 zł. W dniu zawodów opłata startowa wyniesie 100 zł. Każdy uczestnik otrzyma atrakcyjny pakiet startowy – m.in. koszulkę biegu oraz zestaw kosmetyków Avon. Dodatkowo sześć osób, które osiągną najlepszy wynik, otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości od 100 zł do 1500 zł. Odbędzie się także losowanie nagród specjalnych – wycieczki dla dwóch osób na 41. Berlin Marathon oraz weekendowego pobytu w SPA.

W trakcie imprezy odbędzie się także specjalny bieg: Bieg Rodzinny na 2 km. Jest to bieg skierowany przede wszystkim do rodzin z dziećmi oraz osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z bieganiem. Organizatorzy przygotowali także liczne atrakcje dla uczestników po zakończeniu biegu. Wydarzenie jest częścią obchodów Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego. Zaplanowano m.in. barwny  korowód z orkiestrą dętą, paradę motocykli, starych pojazdów i konnych wozów strażackich oraz występy zespołów muzycznych i tanecznych.

Powiedzmy wspólnie stop przemocy i spotkajmy się 15 czerwca na mecie w Garwolinie!

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie www.wielkakampaniaogodnosc.pl , www.bieg.truchtacz.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNioxin Diaboost
Następny artykułBEJDA MEDICAL
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.