BIELENDA PROFESSIONAL ESENCJA MŁODOŚCI

BIELENDA PROFESSIONAL ESENCJA MŁODOŚCI

897
0
PODZIEL SIĘ

Bielenda Esencja Młodości

www.bielendaprofessional.pl

Bielenda Professional stworzyła zabieg anti-aging nowej generacji. W walce ze zmarszczkami będą nas teraz wspierać roślinne komórki macierzyste z drzewa arganowego. Specjalny składnik zawarty w kosmetykach zabiegowych regeneruje komórki macierzyste znajdujące się w skórze właściwej. Sprawdź!

Dlaczego ochrona komórek macierzystych jest tak ważna? To właśnie one odpowiadają za wzrost wszystkich innych komórek – dzięki nim skóra potrafi się naturalnie odnawiać. Jednak z wiekiem ich zdolności regeneracyjne słabną – w efekcie pojawiają się zmarszczki i niedoskonałości. Naukowcy udowodnili, że można temu zapobiec stosując roślinne komórki macierzyste.

Regeneracja komórka po komórce

To ważne w kosmetologii odkrycie wykorzystali eksperci Bielenda Professional, pracujący nad nowym zabiegiem anti-aging Esencja Młodości. Jego skuteczność została oparta na działaniu nowego w kosmetologii składnika aktywnego PhytoCellTecTM Argan. Zawiera on wyciąg z roślinnych komórek macierzystych z kiełków arganowych. Wnikając do wnętrza komórek macierzystych w skórze właściwej wzmacniają one potencjał regeneracyjny i przywracają jej młodzieńcze funkcje.

Zabieg Bielenda Professional Esencja Młodości dedykowany jest do pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu. Łączy siłę roślinnych składników aktywnych z naturalnymi możliwościami odnowy ludzkiego organizmu. Wzmacnia funkcje metaboliczne, nawilża, odżywia, uelastycznia. Chroniąc komórki macierzyste, pomagamy skórze w ciągłej odnowy. Odrodzenie skóry komórka po komórce przynosi najbardziej naturalne, skuteczne i długotrwałe ożywienie jej na nowo – podkreśla Barbara Kozioł, Kierownik Centrum Badań Bielenda Professional.