Blendery ręczne Sencor

Blendery ręczne Sencor

2692
0
PODZIEL SIĘ

Kolorowe blendery ręczne Sencor pozwolą Ci na kreatywność w kuchni. Dzięki nim wyczarujesz pyszne zupy krem, zdrowe koktaile – do wyboru do koloru!

Sencor to marka pełna życia, energii i kolorów! Motywem przewodnim linii sprzętów kuchennych jest feeria barw, które inspirują i pobudzają do działania. Główne przesłanie marki: Sencor… let’s live! to zaproszenie do czerpania pomysłów z otaczającej nas kolorowej rzeczywistości.

BLENDER RĘCZNY SENCOR

to wygodny, poręczny sprzęt, za pomocą którego szybko przyrządzimy koktajle z owoców i warzyw, lekkie zupy-krem, ni­sko­ka­lo­rycz­ne sosy lub pasty. Urządzenie, poza główną nasadką miksującą, wyposażone jest dodatkowo w zestaw akcesoriów  z elementem do siekania, częścią do ubijania piany a także przystawką do zamontowania do ściany, pozwalającą mieć blender zawsze pod ręką. Dzięki bogatej palecie kolorów blender Sencor stanie się ozdobą każdej kuchni.

Blendery ręczne Sencor wyróżnia:

  • 9 kolorów: różowy, turkusowy, niebieski, zielony, żółty, biały, pomarańczowy, czerwony
    i fioletowy, które sprzyjają kulinarnej ekspresji.
  • Moc 800 WAT pozwoli na dokładne posiekanie i zmielenie, również twardych składników, w szybkim czasie.
  • Bardzo cichy silnik zasilany prądem stałym ułatwia kulinarne działania o każdej porze dnia.
  • Zestaw akcesoriów – do siekania, rozdrabniania, ubijania, mieszania, pozwalający przyrządzić wiele potraw za pomocą jednego urządzenia.

 

Cena: 239 PLN

 

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł100% ochrona z Always Ultra
Następny artykułCO SIĘ CZAI W SPA?
Ciągle się uczę kolorowego i pięknego świata urody. Wierzę w moc natury, dlatego uwielbiam poznawać (by później zastosować) ciekawostki związane z naturalną pielęgnacją i zdrowym trybem życia (oczywiście używam też tradycyjnych kosmetyków ;) ) Zachwycam się pięknem i to nie tylko modą z lat 50. czy makijażem, ale i ponurą jesienią, niebem oraz… Formułą 1, czy muzyką elektroniczną. Znajdziecie mnie też na WirtualnaKlinika.pl.