BŁYSKAWICZNY LIFTING!

BŁYSKAWICZNY LIFTING!

1255
0
PODZIEL SIĘ

Jeśli potrzebujesz natychmiastowego napięcia skóry lub zdjęcia z niej oznak zmęczenia (np. po nieprzespanej nocy), to serum ci się spodoba. Flavo-C Flash to kolejny kosmetyk marki Auriga na bazie skoncentrowanej witaminy C, który momentalnie poprawia wygląd cery. Polecamy!

Bankietowe serum

Flavo-C Flash daje natychmiastowy efekt napięcia skóry. Dzięki zawartości 8% czystej i stabilnej wit.C (formuła lewoskrętna) i 30% wyciągu z ginkgo biloba natychmiastowo ją wygładza i „naciąga”. Wystarczy nanieść kilka kropli serum na wybrany obszar twarzy: wokół ust, oczu, na czoło i delikatnie wmasować. Po kilku minutach, kiedy preparat się wchłonie, można nałożyć na skórę codzienny krem i wykonać makijaż.

Serum polecane jest przed wielkim wyjściem – jako kosmetyk bankietowy, poprawi też wygląd skóry po nieprzespanej nocy. Efekt utrzymuje się kilka godzin.

Serum to 3 ampułki po 2 ml (96 zł, w aptekach). Po otwarciu ampułkę należy przechowywać w chłodnym ciemnym miejscu i zużyć w ciągu 4 tygodni.

Flavo-C Flash może być również stosowany jako maska na całą twarz – wtedy stosuj serum przez 3 kolejne wieczory, raz w miesiącu. W ten sposób wzmocnisz działanie preparatów Flavo-C serum i Flavo-C Forte, które są polecane do codziennego stosowania.