Bobbi Brown – Instant Confidence Stick

Bobbi Brown – Instant Confidence Stick

998
0
PODZIEL SIĘ
instant_confidence_stick_fh16_cmyk

Jak twierdzi sama Bobbi Brown: „Instant Confidence Stick doda Ci pewności siebie – nakładaj go przed lub po aplikacji makijażu”. Czym więc jest tenże stick, że poprawia nie tylko wygląd, ale i samopoczucie? 😉

Instant Confidence Stick to nowy sztyft wygładzający drobne linie i zmarszczki od Bobbi Brown. Ta niewidzialna formuła natychmiastowo, już za jednym pociągnięciem zmniejsza widoczność drobnych linii i niedoskonałości dzięki lekkim, rozpraszającym światło pudrom. Ponadto, zawarty w niej kompleks pielęgnacyjny pomaga poprawiać kondycję skóry. Jedwabista formuła z łatwością się rozprowadza sprawiając, że cera wygląda naturalnie i nieskazitelnie.

instant_confidence_stick_eraser_grid_fh16_cmykJak to działa?

Natychmiastowe „udoskonalenie”

  • Po nałożeniu produktu na skórę matowa, bezbarwna formuła pomaga zmniejszać widoczność drobnych linii i zmarszczek zapewniając naturalne wykończenie.
  • Unikalny kompleks pielęgnacyjny tworzy miękką, oddychającą, optycznie wygładzającą powłokę, natychmiastowo poprawiając wygląd skóry.

Natychmiastowy „ efekt rozmycia”

  • Świetliste i sferyczne pudry rozpraszają światło i pomagają zmniejszać widoczność drobnych linii i niedoskonałości.
  • Z upływem czasu pomaga wchłaniać nadmiar sebum i kontrolować świecenie się skóry.

Sposób aplikacji:

Na nawilżoną skórę, miejscowo, przed nałożeniem makijażu.
Może być stosowany przez cały dzień w miarę potrzeb.

Sugerowana cena detaliczna: 176 zł. Instant Confidence Stick dostępny jest w wybranych perfumeriach Douglas i salonie firmowych Bobbi Brown.