BONNE MÈRE OD L’OCCITANE

BONNE MÈRE OD L’OCCITANE

369
0
PODZIEL SIĘ

W Prowansji powiedzenie „Oh Bonne Mère!” (z fr.: „O, dobra matko!”) używane jest jako wyrażenie zaskoczenia, ulgi, radości, lub co najważniejsze – sympatii. Ci, którzy mieszkają na południu Francji okrzyk „Oh Bonne Mère!” kojarzą z dwiema rzeczami – najsłynniejszą bazyliką Notre Dame de la Garde w Marsylii oraz z… tradycyjnym mydłem noszącym taką właśnie nazwę.

Skąd skojarzenie z bazyliką w Marsylii? Na szczycie jej wysokiej wieży stoi złota figura Matki Boskiej w intencji szczęśliwych powrotów marynarzy do domów. Od wieków mieszkańcy nazywają ją La Bonne Mère. La Bonne Mère powszechnie kojarzona jest więc z matczyną miłością i opiekuńczością. Nie bez powodu nazwano tak również i słynne marsylskie mydła…

Linia Bonne Mère L'Occitane stworzona została z miłości i pragnienia otaczania opieką. Bonne Mère są hipoalergiczne, delikatne i przyjazne dla środowiska, można je stosować już od 3 roku życia, więc nawet małe dzieci mogą dzielić je z rodzicami i starszym rodzeństwem. To kosmetyki dla całej rodziny. Mają neutralne dla skóry pH, gładkie, kremowe konsystencje i subtelne, relaksujące zapachy.

Dbasz o środowisko?

L'Occitane również. Duże opakowania produktów z linii Bonne Mère to kolejny krok w kierunku minimalizowania naszego wpływu na środowisko. Wszystkie butelki wykorzystane w nowej linii są wykonane w minimum 95% z odnawialnego plastiku pochodzenia roślinnego i mogą zostać ponownie przetworzone. Jedno opakowanie Delikatnego żelu pod prysznic Bonne Mère to aż 600 ml – wystarczy dla całej rodziny.

Niebanalny wybór

 Bonne Mère z mlekiem 

Już sama myśl o tym zapachu sprawi, że poczujesz się błogo. Subtelna i słodkawa woń kwiatów bawełny połączona z zapachem mlecznej delikatności to kompozycja, której nie sposób się oprzeć.

…a może…

 Bonne Mère z miodem 

Doskonałe, by dzielić się momentami słodyczy. Miód ceniony jest ze względu na swoje właściwości zmiękczające i kojące. Bonne Mère z miodem pieści zmysły słodkim zapachem kwiatu migdałowca, który stopniowo ustępuje nutom złotego miodu, kwiatów pomarańczy i lipy.

Każda linia zawiera:

  • delikatny żel pod prysznic (79 zł/600 ml)
  • mydło w kostce (15 zł/100 g)
  • kremowe mydło w płynie (30 zł/300 ml)
  • delikatny krem (65 zł/75 ml).