Braun Silk-expert IPL

Braun Silk-expert IPL

827
0
PODZIEL SIĘ
Silk Expert Braun

Braun Silk-expert IPL, to urządzenie do domowej depilacji światłem. Dzięki technologii SensoAdapt, czas zabiegu zdecydowanie się skraca. Dowiedz się o nim więcej. 

W przeciwieństwie do innych urządzeń IPL, Braun Silk-expert IPL z technologią SensoAdapt całkowicie eliminuje potrzebę ręcznego dobierania intensywności światła. Urządzenie samodzielnie bada skórę do 80 razy na sekundę i dostosowuje intensywność światła do jej kolorytu. Pozwala to na uniknięcie skomplikowanego procesu ręcznego dopasowywania tabel kolorystycznych, co jest wymagane przy innych urządzeniach, zwłaszcza że kolor skóry zmienia się w różnych częściach ciała.

Braun Silk-expert IPL z technologią SensoAdapt posiada najszybszą, dostępną technologię IPL na wysokim poziomie energetycznym, która błyska raz na 0.9-1.9 sekundy. Umożliwia to przeprowadzenie zabiegu usuwania włosków na nogach w tylko 8 minut!

Braun Silk-expert IPL został przebadany klinicznie i zatwierdzony przez amerykańską Agencję Żywności i Leków (Food and Drug Administration, FDA). Badania te wykazały, że po czterech cotygodniowych zabiegach, kobiety doświadczyły znacznego zmniejszenia wzrostu włosów:

  • 94% kobiet stwierdziło, że zauważyło rezultaty już po trzech miesiącach użytkowania*,
  • 89% kobiet doświadczyło widocznej redukcji włosów nawet po 12 miesiącach od ostatniego zabiegu*.

Ten praktycznie bezbolesny system do usuwania włosków może być stosowany zarówno na twarzy, jak i na całym ciele, dając kobietom możliwość depilacji różnych partii ciała jednocześnie**.

Tryby ślizgu i precyzji, Braun Silk-expert IPL łatwo dostosowują się do potrzeb różnych części ciała. Tryb ślizgu (tryb płynny) umożliwia szybki oraz skuteczny zabieg i jest zalecany do dużych powierzchni ciała, takich jak nogi i ramiona. Tryb precyzji (tryb punktowy) polecany jest do wrażliwych lub mniejszych i  trudno dostępnych miejsc, takich jak bikini lub pachy.

Dzięki wbudowanemu kablowi zasilającemu, Braun Silk-expert IPL jest zawsze gotowy do użycia i może działać przy maksymalnej mocy bez przerw. Pomimo braku wymiennych wkładów lub żarówek, urządzenie jest w stanie produkować 120 000 błysków. Oznacza to, że jeśli stosujemy urządzenie tylko na łydki, pachy i bikini lub twarz, błyski pozwalają na około 14 lat użytkowania. Nawet wtedy, gdy poddajemy zabiegowi całe ciało i wykonujemy dodatkowe powtórzenia zapobiegające odrostowi włosków, błyski zapewniają około 6 lat użytkowania produktu.

Co więcej, Braun Silk-expert IPL jest łatwy w użyciu i nie wymaga żadnego szkolenia. Jest to kompaktowe, stylowe i ergonomicznie zaprojektowane urządzenie, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla zapracowanych kobiet, żyjących w ciągłym biegu.

* Badanie kliniczne 50 kobiet, Wielka Brytania 2013/2014

** Uwaga: Urządzenie nie powinno być używane w pobliżu oczu. Braun Silk-ekspert IPL jest najbardziej skuteczny dla lekkich i średnich odcieni skóry, z włosami począwszy od naturalnego blondu do ciemnego brązu / czerni

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułGORĄCE DENIMOWE LATO
Następny artykułPiękne brwi z Pupa Brow Mania
Ciągle się uczę kolorowego i pięknego świata urody. Wierzę w moc natury, dlatego uwielbiam poznawać (by później zastosować) ciekawostki związane z naturalną pielęgnacją i zdrowym trybem życia (oczywiście używam też tradycyjnych kosmetyków ;) ) Zachwycam się pięknem i to nie tylko modą z lat 50. czy makijażem, ale i ponurą jesienią, niebem oraz… Formułą 1, czy muzyką elektroniczną. Znajdziecie mnie też na WirtualnaKlinika.pl.