CELLULAR POWER CHARGE NIGHT LA PRAIRE

CELLULAR POWER CHARGE NIGHT LA PRAIRE

536
0
PODZIEL SIĘ

Unikalny produkt Cellular Power Charge Night La Prairie na noc został specjalnie zaprojektowany, by wzmocnić naturalną zdolność do regeneracji skóry, która jest najefektywniejsza podczas snu.

la prairie

Cellular Power Charge Night (La Prairie, 1620 zł/40 ml)

Połączenie dwóch naturalnych składników, tlenu i retinolu, wspiera odnowę skóry, pozwalając obudzić się z gładszą i młodo wyglądającą skórą. 

Jak działa ten produkt?

Zawarty w kremie retinol jest łatwo przyswajalny przez skórę, działa szybko i bezpiecznie, stymuluje naturalną odnowę komórkową, sprawiając, że zmarszczki znacząco redukują się podczas snu. Kolejny składnik, tlen, przyspiesza proces tej odnowy poprawiając ogólną kondycję i strukturę skóry.

Dodatkowo możemy znaleźć takie kluczowe składniki jak:

  • szwajcarska alga śnieżna (chroni przed działaniem wolnych rodników)
  • macierz sterowania komórkami (stymuluje mnożenie komórek, stymuluje produkcję kwasu hialuronowego)
  • peptyd odnawiający skórę (pomaga stymulować produkcję kolagenu).

Krem umieszczony jest w wyjątkowym opakowaniu z łatwym w użyciu aplikatorem. Gładka, srebrna butelka z pompką posiada dwie oddzielne komory: jedna wypełniona jest białym kremem z retinolem, z kolei druga zawiera jedwabisty niebieski żel z aktywnym tlenem. W momencie naciśnięcia pompki wyciskamy jednakowe porcje obu substancji.

Nasza rada! Zanim przystąpisz do aplikacji kosmetyku, dobrze wymieszaj krem z żelem. Nałóż go na twarz, szyję, dekolt, a jeśli coś zostanie, wetrzyj w grzbiety dłoni.