ck2 Calvin Klein

ck2 Calvin Klein

1918
0
PODZIEL SIĘ
CK2

„Życie jest lepsze, gdy jesteśmy razem” to motto nowego zapachu gender-free od marki Calvin Klein.

#the2ofus ck2

Świeży. Ciepły. Elektryzujący.

21 lat temu na świecie pojawił się zapachowy symbol swobody obyczajowej lat 90-tych, ikona generacji X, zapach dla niego i dla niej ck one. Teraz przyszedł czas na stworzenie zapachu, który będzie lustrem dla dzisiejszego pokolenia Mileniasów, odbiciem ich idei, przekonań i emocji.

ck2 to zapach gender-free. Bez podziałów i pełen tolerancji.

ck2 jest odzwierciedleniem tego, co nazywamy dreszczykiem emocji. Celebruje różnorodność relacji między dwojgiem ludzi. Dwóch indywidualności, definiowanych przez to – kim są, a nie, co sobą reprezentują.

Jeden zapach dla mężczyzny i kobiety. Wolny od gender i uprzedzeń jednoczy. Tworzy doświadczenie, które wspólnie mogą dzielić w miłości, pożądaniu i przyjaźni. Jesteśmy razem ponad stereotypami. Wolni od konformizmu.

Młodzieńcza relacja między dwojgiem ludzi staje się celebracją różnic, dzięki którym nasze więzi stają się bogatsze a my stajemy się prawdziwsi.

Życie jest lepsze gdy jesteśmy razem  #the2ofus

ck2 to zapach o dwóch obliczach, łączy miejski styl z naturą i świeżością. Otwiera go zaskakujący aromat pikantnego wasabi. Uderzająco świeża nuta głowy, przywołuje uczucie prądu przechodzącego przez ciało, kiedy spotykamy drugą osobę. Uzupełnia ją ogrzewający słoneczny akord mandarynki oraz absolut z liści fiołka. Energia płynąca z kwiatowych nut irysa i róży pulsują w sercu zapachu, przynosząc pełnię zmysłowości. Wraz z nią pojawia się charakterystyczny akord mokrego chodnika po deszczu – mineralny aromat generujący elektryczną świeżość. Na koniec, jaśmin wzmocniony zapachem wetiwerii miesza się z kremowo-korzenną nutą drzewa sandałowego oraz zmysłowego piżma. Razem snują magnetycznie ciepłą opowieść. Złożone a jednocześnie naturalne, dwa światy zapachu łączą się by stworzyć żywiołową, intymną i pełną kontrastów relację.

Rodzina zapachu: miejski-drzewny-świeży

  • Nuta głowy: wasabi, mandarynka, absolut z liści fiołka
  • Nuta serca: akord mokrego chodnika, konkret z irysa, absolut różany
  • Nuta bazy: wetiwer, jaśmin, kadzidło, drzewo sandałowe, piżmo

Flakon zapachu ck2 reinterpretuje minimalizm. Stanowi rodzaj zaproszenia by spojrzeć przez przezroczystą buteleczkę i doświadczyć zapachu przed jego nałożeniem. Lśniąca, zaokrąglona szklana butelka z przezroczystym płynem stoi na masywnym korku. Butelka i korek wykraczają poza klasyczne projekty flakonów perfum i tworzą dwa przedmioty w perfekcyjnej symbiozie, połączone ze sobą. Podobnie jak dwoje ludzi w relacji. Design flakonu jest czysty, transparentny  i futurystyczny, wolny od gender i bardzo „cool”.

Opakowanie zewnętrzne pozostaje minimalistyczne i umożliwia obejrzenie flakonu
z każdej strony. Takie podejście „wiesz, co kupujesz” podkreśla autentyczność
i kunsztowne rzemiosło. Jest to rodzaj ukłonu dla świata high tech a jednocześnie opakowanie pozostaje wierne zasadom minimalizmu, najważniejszym w DNA marki Calvin Klein.