Clinique Moisture Surge w odświeżonej cenie

Clinique Moisture Surge w odświeżonej cenie

915
0
PODZIEL SIĘ
Clinique Moisture Surge

Czas na wiosenną odnowę i odświeżenie z marką Clinique. Znana seria Moisture Surge dostępna jest teraz w nowej, niższej cenie, abyś mogła doświadczyć cudownego nawilżenia!

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief

Ulepszona formuła kremu, to udoskonalone właściwości nawilżające. Teraz dostosowuje się on do zmian w temperaturze i wilgotności w powietrzu, a sutki jego działania są widoczne i odczuwalne przez 12 godzin.

Już od pierwszego zastosowania preparatu, skóra korzysta ze skutków intensywnego nawilżenia, którego skuteczność utrzymuje się przez cały dzień lub noc. Ten żel o lekkiej konsystencji usprawnia zdolność skóry do zatrzymywania wody w jej strukturze co zapewnia długotrwałe efekty. Przeciwdziała on skutkom i zwalcza efekty przesuszenia skóry, wnika w głąb skóry właściwej gdzie szybciej uwalnia składniki nawilżające i na dłużej zapewnia ich skuteczne działanie.

Preparat może być stosowany przy wszystkich rodzajach skóry. Moisture Surge Extra Thirsty Skin Relief należy nakładać na skórę twarzy tak często jak tego ona wymaga. Można go stosować jako preparat nawilżający dwa razy dziennie  lub w połączeniu ze zwykle stosowanym kremem nawilżającym w celu zintensyfikowania jego działania. Preparat ten można nakładać również w ciągu dnia na makijaż w celu wyrównania poziomu nawilżenia skóry. W przypadku stosowania go równocześnie z innymi preparatami należy wklepać go delikatnie w skórę. Moisture Surge Extra Thirsty Skin Relief może być również wykorzystywany jako pięciominutowa maseczka.

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief

Clinique Moisture Surge Intense Skin Fortifying Hydrator

Ten bogaty krem-żel został opracowany w odpowiedzi na potrzeby osób szukających jeszcze bardziej intensywnego nawilżenia, oferując silną, podwójną kombinację – maksymalne nawilżenie oraz technologię odbudowy ochronnej bariery utrzymującej wilgoć w skórze. Już po trzech dniach stosowania, kliniczne testy pokazały, że ochronna bariera pozwalająca skórze utrzymać wilgoć jest wyraźnie wzmocniona i ulega poprawie. Skóra uzyskuje zdrowy wygląd, jest nawilżona i napięta a komfortowe uczucie napięcia utrzymuje się do 24 godzin.

Moisture Surge Intense Skin Fortifying Hydrator zapewnia nie tylko natychmiastowe nawilżenie skóry, ale również oferuje maksymalne, długotrwałe rezultaty. Po zaledwie 8 tygodniach nawilżenie skóry wzrasta o ponad 40 %, a wytrzymałość bariery wzrasta o ponad 70 %.

Luksusowy krem, który natychmiast nadaje skórze aksamitną gładkość, należy stosować na dzień lub na noc, po użyciu odpowiedniego Systemu Pielęgnacji Skóry 3 Kroki. Krem przeznaczony dla typów skóry 1 i 2.

Clinique Moisture Surge Intense Skin Fortifying Hydrator

Clinique Moisture Surge Overnight Mask

to nawilżająca maseczka na noc, która dzięki swojej przenikającej w głąb skóry formule, regeneruje skórę, przynosząc jej kojące, odżywcze nawilżenie i wzmacniając zdolność wiązania wilgoci w skórze. Dobrze wykorzystując czas błogiego snu, ta niewymagająca spłukiwania formuła chroni skórę przed podrażnieniami wywołanymi stresem oksydacyjnym, na którego działanie skóra narażona jest przez cały dzień i działa przez całą noc, aby przywrócić skórze intensywne nawilżenie. Rano skóra jest niezwykle miękka, gładka i bardziej elastyczna.

Moisture Surge Overnight Mask

 

Produkty są przetestowane alergologicznie, w 100% bezzapachowe, beztłuszczowe,  przetestowane dermatologicznie i okulistycznie. Nie powodują trądziku.

Cała seria Moisture Surge teraz jest w bardzo atrakcyjnej, odświeżonej cenie.
30ml kremu – 65zł
50ml kremu – 129zł
100ml maski – 119zł
Dostępne w punktach sprzedaży Clinique na terenie całego kraju.