COLLAGÈNE MESO-TECHNOLOGIE

COLLAGÈNE MESO-TECHNOLOGIE

1101
0
PODZIEL SIĘ

Z okazji przystąpienia do francuskiej organizacji Comité Colbert, marka Dr Irena Eris wprowadza do Kosmetycznych Instytutów nowy zabieg na twarz. Collagène meso-Technologie to intensywny zabieg stymulująco-naprawczy, którego efektem jest wyraźnie odmłodzona skóra.

Zabieg wykorzystuje pobudzająco-naprawcze działanie kolagenu wzmocnione ultradźwiękami oraz stymulacją rollerami mikroigłowymi.

Kolagen jest głównym białkiem podporowym skóry – jej kluczowym budulcem. To jeden z najważniejszych komponentów tworzących od 70 do 80% warstwy skóry. Kolagen zapewnia jej odpowiednie napięcie, sprężystość oraz elastyczność. Wraz z upływem lat jego ilość ulega zmniejszeniu, co prowadzi między innymi  do powstawania zmarszczek i utraty elastyczności.

Starzenie się skóry jest procesem naturalnym i nieuniknionym. Jednak nie wiek metrykalny decyduje o naszym wyglądzie, a umiejętna i prawidłowa pielęgnacja. 

Dlatego dla najbardziej wymagających klientek Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris, marka stworzyła zabieg Collagène meso-Technologie, który w wyraźny sposób poprawia wygląd skóry.

Ultradźwięki zastosowane w zabiegu to unikalny system przenikania przez naskórkowego. Wzmacniają działanie kolagenu oraz umożliwiają docieranie substancji aktywnych do głęboko położonych warstw skóry. Poprzez głęboki mikromasaż ultradźwięki usprawniają przepływ krwi i limfy oraz regenerację komórek.

Technologia stymulacji skóry mikroigłowymi rollerami najnowszej generacji zapewnia spektakularne efekty. Pobudza skórę do przebudowy tkanek oraz zwiększa ilość kolagenu w skórze. Naturalnie i bezpiecznie stymuluje włókna kolagenu do odnowy oraz ułatwia efektywny transport substancji aktywnych w głąb skóry.

 Efekty zabiegu to: 

  • wyraźna poprawa wyglądu skóry
  • zmniejszenie ilości i głębokości zmarszczek
  • intensywne i długotrwałe nawilżenie
  • ujędrnienie i wygładzenie skóry
  • stymulacja skóry do odnowy

Wymienione rezultaty są potwierdzone badaniami w Centrum Naukowo Badawczym Dr Irena Eris (czas trwania zabiegu: 1,5 do 2 h, cena: od 295 do 535 zł)

Kolagen – Dermo Odbudowa – koncentrat kolagenowy do twarzy

Koncentrat kolagenowy do twarzy powstał w oparciu o przełomowe rozwiązania technologii biomedycznej i biochemicznej w dziedzinie ochrony młodości komórkowej skóry. Jest to skoncentrowana dawka substancji aktywnych, która skutecznie stymuluje skórę do naturalnej odbudowy i jednocześnie wzmacnia jej mechanizmy obronne. Kluczowym składnikiem technologicznym jest aktywny kolagen będący podstawowym składnikiem włóknistej tkanki łącznej i materiałem budulcowym skóry. Pełniąc funkcję podporową, nadaje skórze odpowiednią sprężystość, elastyczność i napięcie. Dzięki nadzwyczajnej zdolności wiązania wody, utrzymuje najwyższy poziom nawilżenia tkankowego skóry. Działanie to wzmacnia ekstrakt z zielonych alg, który stymulując wytwarzanie ochronnych lipidów, trwale utrzymuje wodę w naskórku. Dodatkowe wzmocnienie działania zwiększającego  napięcie skóry zapewniają proteiny ze słodkich migdałów.

koncentrat kolagenowy do twarzy Kolagen – Dermo Odbudowa (Dr Irena Eris, 125 zł/30 ml)

Zastosowanie Jeśli kosmetyczka nie zaleci inaczej, proponujemy używanie koncentratu codziennie rano i  wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Należy delikatnie, ruchami kolistymi wmasować go w skórę,  a następnie nałożyć zwykle stosowany krem pielęgnacyjny na dzień lub na noc. Koncentrat można stosować miejscowo w obszarach, gdzie najczęściej występują zmarszczki, czyli czoło, wokół oczu i ust.

Polska marka Dr Irena Eris znalazła się w doborowym gronie Comité Colbert. To francuska organizacja skupiająca najbardziej ekskluzywne marki, takie jak Dior czy Chanel, reprezentujące wartości utożsamiane z francuską l'art de vivre. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>>