Curaprox Rainbow – tęczowe szczoteczki do zębów

Curaprox Rainbow – tęczowe szczoteczki do zębów

743
0
PODZIEL SIĘ

Niech Wasze zęby otoczy… feeria barw! 🙂 Poznajcie Curaprox Rainbow, czyli zębowy tęczowy must-have sezonu!

Gdy w powietrzu czuć już wiosnę jesteśmy spragnieni kolorów. Fuksja, groszkowa zieleń, oranż, cytryna i chabrowy to najmodniejsze kolory tego sezonu. A, że Curaprox zawsze tworzy zgodnie z trendem, tę samą tęczę kolorów znajdziemy na główce najnowszej szczoteczki do zębów CS 5460 ultra soft z limitowanej edycji Rainbow. Innymi słowy, szczoteczka Rainbow to absolutny „must have” tego sezonu.

curaprox rainbowSzczoteczki Curaprox CS 5460 ultra soft poza tym, że są niezwykle modne, to prawdopodobnie najbardziej miękkie szczoteczki do zębów na świecie. Dzięki dużemu zagęszczeniu ultra cienkich włókien Curen (aż 5 460 na główce szczoteczki) dokładnie oczyszczają nawet trudno dostępne miejsca.

W limitowanej edycji Rainbow, szczoteczki Curaprox urzekają kolorami. Chabrowe, pomarańczowe, różowe, zielone i żółte szczoteczki zdobią tęczowe włókna. Co więcej, szczoteczki dostępne są w dwupakach za 39 zł. W końcu radością koloru należy się dzielić z najbliższymi 🙂

Szczoteczki Curaprox CS 5460 ultra soft z limitowanej edycji Rainbow to:

  • Delikatne i skuteczne czyszczenie powierzchni zębów dzięki ultracienkim włóknom Curen o średnicy 0,1 mm.
  • Gęsto ułożone włókna Curen – aż 5 460 włókien na jednej główce.
  • Kompaktowa, lekko odchylona główka.
  • Ośmiokątna rączka, która pomaga w trzymaniu szczoteczki pod właściwym kątem.
  • Dwupak.
  • Tęczowy design.

Produkty higieny jamy ustnej szwajcarskiej marki Curaprox dostępne są w wybranych aptekach i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego producenta: shop.curaprox.pl.