CZARNA PASTA NA BIAŁE ZĘBY

CZARNA PASTA NA BIAŁE ZĘBY

1324
0
PODZIEL SIĘ

Poznaj wybielającą pastę Curaprox z aktywnym węglem! Czyść swoje zęby czarnym, a będą białe. 🙂

Curaprox, czarna pastaWybielająca pasta do zębów Curaprox Black is White jest czarna jak węgiel. Wszystko, dzięki zawartości aktywnego węgla, który neutralizuje cząstki powodujące przebarwienia. Black is White jest przy tym w pełni bezpieczna dla szkliwa. Jej formuła rożni się od większości wybielających past – nie opiera się na działaniu substancji ściernych i szkodliwych związków chemicznych, jest bezpieczna dla zębów. Czarna, wybielająca pasta o orzeźwiającym limonkowym smaku. Tego jeszcze nie było!

Składniki aktywne:

  • Aktywny węgiel to główny składnik pasty, który jest odpowiedzialny za jej delikatność i czarny kolor. Usuwa przebarwienia bez ingerencji w strukturę szkliwa. Ma zdolność wiązania się z taninami – składnikami znajdującymi się z kawie, herbacie, owocach czy przyprawach, które powodują żółtawy osad.
  • Fluorek sodu działa szybko, utrzymuje mocne i zdrowe szkliwo, neutralizuje poziom kwasów. Pasta zawiera 1450 ppm fluorku sodu.
  • Hydroksyapatyt ze względu na podobną strukturę do szkliwa zęba, służy jako ochronna powłoka i odbudowuje je. Zapobiega powstawaniu próchnicy. Pasta zawiera 15000 ppm sodium hydroksyapatytu (Nano).
  • System enzymów – pasta zawiera naturalnie występujące w ślinie enzymy, które dodatkowo wzmacniają jej antybakteryjne i przeciwwirusowe działanie. Ponadto enzymy te chronią zęby przed próchnicą i pomagają zwalczać suchość w jamie ustnej.

Nie zawiera: SLS, triclosanu oraz cząstek tworzywa sztucznego!

Pasta Black is White może być używana jako pasta do codziennego użytku. Przeznaczona dla dorosłych i dzieci powyżej 12. roku życia. Dostępna jest w komplecie z miękką szczoteczką Curaprox ultrasoft CS 5460, również w wersji White is Black o wyjątkowo delikatnym smaku.

Cena: 100 zł (cena za komplet: pasta + szczoteczka), produkt dostępny w wybranych aptekach, gabinetach stomatologicznych i sklepach medycznych.

Curaprox, pasta wybielająca